Quzhou HanYin hediye facotry Kong'da kayıtlıdır. İki yan ZheJiang Çin'de bulunmaktadır (HanYin Hediyelik Fabrika ve HanYin E-ticaret şirketi).


Ayrıca biz dahil bizim ürünleri: Noel ağacı ürünleri, anahtar zinciri, şişe açacağı, çadır, hamak açık ürünler ve promosyon hediyeler vb. Biz kendi profesyonel fabrikalar ve tasarımcı, rekabetçi fiyatlar yüksek kaliteli ürünler .şimdinin için sağlamak için fabrika doğrudan satış çünkü biz Çin fabrikasında daha iyi anlaşılmasını sağlamak için birçok yabancı müşteriler, satın alma hizmetleri ve biz müşterilerimiz için çok daha iyi ve profesyonel hizmet sağlayabilir böylece zengin profesyonel için denizaşırı çarşı, var


Biz denizaşırı ticaret için profesyonel bir ekibe sahibiz ve her biri bir sürü bu şekilde sıkı test aracılığıyla seçilir, denizaşırı ticaret ve müşteri taleplerini iyi bir anlayış ile hizmet edebilir ve onları ilk kez yardımcı olabilir mükemmel kalite bol deneyimi ile denizaşırı ticaret takım olduklarını sağlayabilirsiniz.


Başarıyla birçok yabancı müşterilerle işbirliği. Biz bizim ürün dünyanın Sahne Alanı'na götürebilirim eminiz. Fark bölge ve müşteriler için en profesyonel öneri ve yardım için müşteri müşteri ve Pazar ihtiyaçlarına göre önerecek.


Buna göre biz içtenlikle evde müşterileri ile uzun vadeli iş ilişkisi olması ve yurtdışında, parlak bir ticari geleceği parlatma istiyorum.

şirketler.