Noel Ağacı LED Açık

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Unlit, Clear ve Multi aydınlatma seçeneklerine ek olarak, Alberta Spruce özel LED Renk Değişimi Teknolojimizi sunuyor. Bu seçenek, tek bir ağacın içine 4 aydınlatma seçeneği sunar: 1) açık LED ışıkları, 2) çok renkli LED ışıkları, 3) açıktan çokaya değişen ve 4) kapalı olarak değişen. Atılım, aynı LED ampulün açık ışıktan renkli bir renge (sarı, kırmızı, mavi veya yeşil) dönüştüğü, böylece ağacın tüm ışıklarının parlamasını ve parlak kalmasını sağlar.

Alberta Spruce, dış kısımda gerçekçi görünümlü Real-Feel ™ PE iğneleri ve dolgunluk için içeriye doğru klasik PVC iğneler sunar. Ağaçlar, yangın geciktirici ve solmaya karşı dayanıklı malzemelerden üretilir; bu sayede, evlerinizde birçok tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. % 30 PE'den üretilen özel Real Feel® iğnelerimiz renkten dokuya dek, her daim yeşilliklere benzer nitelikler sergiler.

En sevdiğiniz Noel süslemelerini çıkarın ve bütün ailenin ağacına kadar serinleştirin. İster gümüş çan veya mavi kurdele olsun, suni Noel ağaçları herkesin sevdiği muhteşem bir tatil ortamı yaratıyor. Alberta Ladin ağacımızla daha kutlu bir yılbaşı geçirin.

Temel Özellikler

Tüm modeller:

5 Yıllık Yeşillik ve 2 Yıllık Işık Garantisi. Daha fazla bilgi edin

Dışarıda gerçekçi görünümlü Real-Feel ™ PE iğneleri ve klasik PVC iğnelerin doluluk için içeriye doğru kombinasyonu

Zengin, yeşil renkli dalları olan gür ağacı

Kolay kurulum için menteşeli kollar

Alev geçirmez malzeme

Sağlam metal ayak dahildir

Önden Nitelikli Modeller:

Benzersiz çoktan çoklu Renk Değişimi LED seçenekleri mevcut (LEDCM)

Worry-Free ™ UL® onaylı ışıklar

Tellerin gizlenmesi için profesyonelce uzatılmış ışıklar

Bir ampul yanarsa, ampullerin geri kalanı yanık kalır !!!

Ekstra ampuller ve sigortalar dahildir

Sorgulama