Buzlu Noel Ağacı

Buzlu Noel Ağacı
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Buzlu Noel Ağacı

Frosted Pine Christmas Tree.jpg


Genel bakış:

◆ farklı boyut ve renk mevcuttur.

◆ toplam 1318 ipucu

◆ karla buzlanmış çam ve pvc ucu

• Hızlı ve kolay montaj için menteşeli kollar

◆ Sadece kapalı alanda kullanım içindir

Ağaç, Metal Stand dahil


Frosted Pine Christmas Tree için detaylı bölüm :


Frosted Pine Christmas Tree.jpg


Açıklama:

Güzel Buzlu Çam Christmas Tree ile evinize sıcak bir şenlik hissi ekleyin. Bir ipucu bolluğu spor yapıyor. Menteşeli şantiye ile kolay monte edilebilir, bu ağacın sağlam dalı, Noel süslemelerini kolayca destekler. Bu kar stilinin yerden tasarruf sağlayan tasarımını seveceksiniz. Ancak merak etme, herhangi bir odada hâlâ çok fazla dikkat çekecektir. Sağlam bir metal ayak dahildir. Bu yapay ağaç gelecek yıllar için tasarlandı.

 

7.5 metrelik Ağaç için teknik özellikler:
Şekil: dolu
Taban Genişliği: 49 inç
Ayak çapı: 22 inç
İpuçları Sayısı: 1318

 

Fluff'ı unutma!

Üstten başlayın ve ağaçtan aşağı doğru spiral bir hareketle çalışın. En iyi sonuçları elde etmek için, içeriden başlamak ve çalışmak, her şubeye dokunup bunları çeşitli şekillerde yukarı ve aşağı konumlandırmak, gittiğiniz her boş alanı kontrol etmek gibi işlemler yapmak isteyeceksinizdir.

Yolunuzu aşağıya doğru çekerken, spiral hareket, boşluklarınız olmayacağından emin olmanızı sağlayacaktır. Ve her şubeye dokunarak istenen tam, doğal görünümü yapacaksınız.

Lütfen ağaçlarımızın birçoğunun montajdan önce çıkarılması gereken direğin ucunda plastik bir başlık ile gönderildiğini unutmayın.

Hayneedle'ye yeni ve özel: ağaç yakaları! Bu yıl ağacın etek yerine şık, doğal vibe ağaç yaka deneyin. Ağacınıza mükemmel bir eşlik sağlamak için 22 inç veya daha az çapta ağaç ayağı için mükemmeldir.Sorular ve cevaplar:

S: "Nasıl toplandı?" C: Bu ağaç bir stand, bir alt bölüm, orta bölüm (iki bölüm) ve üst bölümden oluşur. Ağaç dalları zaten ağaç bölümlerine bağlanmıştır. İlk önce sehpayı takın ve ardından alt bölmeyi sehpaya takın. Orta bölümü alt bölüme takın, ardından üst bölmeyi orta bölüme takın. Tüm bölümler bir araya getirildikten sonra ağaçların yapraklarını farklı yönde açmanız gerekecek.

S: "Menteşeli kollar nedir, ağacı oluşturmak için kaç parça?" C: Bu ağaç dört bölümden oluşuyor. Bu bölümlerin dalları menteşelere eklenmiştir. Bu menteşeler, dalları daha kolay depolamak için ağaca katlanmalarına izin verir.

S: "Bu ağaç nerde yapılır?" C: Bu Noel Ağacı Çin'de yapılır.

S: "Maksimum ağaç genişliği nedir?" C: 7.5 fit genişliği 49 inç.

S: "Ağacımın montajında ​​sorun yaşıyorum, alttaki kutup standa uymuyor". C: Kutunun altındaki plastik kapak, nakliye amaçları içindir ve montajdan önce çıkarılmalıdır.Bizimle iletişime geçin:

10419_LOGO (12-21-13-58-17) .png

BAHİS XU

QUZHOU WINGA HEDİYE CO., LTD.

YOK HAYIR. 62-2, HEHUA TANG, MACHE KÖYÜ, HUSHAN SOKAKI, JIANGSHAN, ZHEJIANG, ÇİN

E-POSTA: SALES3@CHINA-MADE.CC  

           SALES002@HANYIN-GIFT.COM

 

MOBİL (WECHAT): + 86-13454046919

ONLINE İLETİŞİM:

SKYPE: bettybaby1985

QQ: 306763470

微 信 .png

Buzlu Noel Ağacı

Sorgulama