Noel Garland Satın Alma Rehberi

Noel Garland Satın Alma Rehberi


Bir Noel çelenk dekoratif çelenk veya çeşitli tatil esinlenilmiş öğelerden yapılabilir kordon. Noel ağaçlarının yanı sıra evlerin içi ve dışı dekorasyon için çok popüler. Garlands, farklı desen modellerinde yapay ve doğal yeşillik kullanılarak oluşturulabilir. Çelenk şimdi ortak bir Noel dekorasyonu olarak kabul edilmesine rağmen, Noel çelenk köklerini hasat sonrası Avrupa gelenekleri ve Yeni Dünya'ya getiren ilk yerleşimciler arasında. Noel çelenkleri farklı tür ve stiller içeriyor veya her daim yeşil dalları ve çilek gibi Noel'i temsil eden öğeleri kullanarak sıfırdan yapılabilir. Bazı çelenklerin ışıkları bulunurken diğerlerinde boncuklar ya da kar gibi görünen akınlar bulunur. Bu rehber, Noel çelenklerinin popüler bir dekorasyon öğesi haline geldiğini, dekorasyonda çelenklerin farklı şekillerde kullanımını, satın alınabilen veya yapılabilen çeşitli Noel çelenklerini ve http: //www.hanyinchristmastree'yi kullanarak Noel çelenklerini çevrimiçi olarak nasıl bulacağını araştırıyor. com / .

Christmas garland

Noel Çiçekleri Tarihi

Noel çelenk geleneği, yapacak başka şeyler olmadığında sonbahar hasadından sonra ekstra para kazanmanın bir yolu olarak çelenk halatlarını birbirine bağlayan erken Avrupalılara dek uzanır. Hasat ve Noel arasındaki bu boşta kalma döneminde, işçiler ormana girip çelenkler inşa etmek için yaprakları bir araya getirirlerdi. Çam fıstığı yapmak için kullanılan çam, ladin ve sedir dalları çoğu zaman en popüler ürünlerdir, ancak mısır fındığı, portakal kabuğu, yosun ve kurutulmuş meyveler de popülerdir.

Aileler genellikle akşamları şöminenin ışığında bir araya toplanarak gün boyunca toplanan eşyaları, bir akşam akşam 20 ila 40 metre arasında değişen çelenk halatlarına büküyorlardı. Çelenkler, tatil sezonunun hemen öncesinde olan hasat mevsiminin hemen sonrasında yapıldığı için, çelenkler Noel mevsiminin başlangıcını belirtti.

1900'lerin başında doğal yapraklar ormanlarda ve kırsalda daha az kıtlaşıyordu. İnsanlar çelenklerini yapmak için yapay plastik parçalara yönelmeye başladı. O zamanlar doğal renklerin bulunmaması nedeniyle her daim yeşil renkte ve kutsal popülerlik kazandı. Sonunda, ipek, çiçekler ve yeşillikler yaratmak için kullanıldı ve bunlar, gerçekçi görünümleri nedeniyle çemberleri yapmak için sıklıkla kullanılan öğeler haline geldi. 1960'larda, vinil ve PVC, düşük üretim maliyetleri ve gerçekçi görünümleri nedeniyle çelenk yapımında kullanılan popüler malzemeler haline geldi.


Garland için Çeşitli Kullanımlar

Noel çelenkleri, Noel ağacının dışındaki en yaygın dekoratif elementtir. Günümüzde çelenkler, tatil sezonunun gelişi yüzlerce yıldır aynı şekilde gerçekleştiğini gösteriyor. Evde sıcak bir tatil ortamı yaratmaya gelince, Garlands'ın birçok farklı kullanımı var.

alan

kullanım

Noel ağacı

Genellikle Noel ağacının etrafında ip kullanılır; patlamış mısır, tinsel veya ışıklar gibi çeşitli öğelerden yapılabilir; şenlikli bir görünüm yaratır

tırabzan

Genellikle korkulukların etrafına sarılır veya dekoratif etki için bunun dışına asılır; Ana kattaki şenlikli dekoru yukarıdaki zemine bağlar; merdivenleri aydınlatıyor

aile ocağı

Şöminenin önüne yerleştirilir; eve doğal bir kamp ateşi tipi bir atmosfer sağlar

Örtü

Şömine örtüsünün üstünde koşar veya önünde sarkar; şömineyi doğal ve şenlikli bir dekorla özetlemektedir; Alevlerin itirazını arttırır

açık havada

Noel ışıklarını vurgulamak için sundurmalara ve korkuluklara asılabilir; tatil hissi yaratmak için ağaçlara ve çalılara yerleştirilebilir

kapı

Tatil ruhunu vurgulayan kapıların ve kapıların etrafında mükemmel kaplamalar sağlar; bir odadan diğerine taşınırken kolayca fark edilir

Noel çelenkleri , yukarıdaki tablodaki alanların her birine uyacak şekilde birçok farklı malzemeden yapılır. Seçilen malzemeler bölgedeki renkleri ve malzemeleri tamamlamalıdır.


Noel Çayırlarının Farklı Çeşitleri

Garlands, Noel mevsimi için süslemeye gelince farklı ihtiyaçlara göre birçok farklı tasarıma sahiptir. Noel çelenk genellikle 6 ila 8 inç arasında değişen çaplarla yaklaşık 9 feet uzunluğunda satılır. İstenirse yüksek fiyatlı çelenk, 10 ila 20 inç genişliğinde olabilir, ancak inceltilmiş çelenk, kapılar etrafında ve mantolarda düzeltme gibi çoğu dekorasyon ihtiyacı için daha pratiktir.


Hazır Garlandlar

Işıklı çelenklerin , çok benzersiz ve çekici bir dekor sağlamak için çelenk ipinin ana malzemesi ile iç içe geçmiş küçük ışıkları vardır. Işıklar, kişinin arzusuna bağlı olarak açık, renkli, LED veya birden fazla renk olabilir. Önceden aydınlatılmış Noel çelenkleri, şömine örtüleri, Noel ağaçları ve merdiven korkulukları üzerine yerleştirilmek için çok popülerdir.

Geleneksel Çam

Çam çelenkler her dekoratif durumda kullanılabilen yaygın ve çok amaçlı çelenklerdir. Çam çelenkler en çok yüzlerce yıl önce çelenk üretmek için ormanda toplanan orijinal doğal maddelere benzemektedir. Bu antik ve klasik motiflerle eşleşen çok geleneksel bir cazibe merkezi oluşturuyor. Çam çelenkleri önceden aydınlatılabilir veya çeşitli efektler oluşturmak için diğer çelenk türleriyle karıştırılabilir. Evin her alanında dekorasyon için sıklıkla kullanılırlar.

Boncuklu Çelenkler

Boncuklu çelenkler , kullanılan boncukların stiline bağlı olarak farklı boyut ve şekillerde ve çeşitli renklerde gelirler. Akrilik kristal ve cam boncuklar çeşitli renklerde popüler tatil aksanlarıdır ve benzersiz bir etki yaratmak için diğer çelenk türleriyle iç içe geçmiş olabilirler. Boncuklu çelenkler en çok korkuluklarda ve kapıların etrafında bir vurgu olarak kullanılır, ancak diğer tür çelenklerle birlikte özellikle dekorasyonun her alanında kullanılabilir.

Berry Garlands

Berry çelenkler , kendilerini gösterebilmek için diğer türlerle karıştırılarak kullanılabilen, çok popüler bir çelenk türüdür. Geleneksel itiraz nedeniyle çam çelenklerle sıkça kullanılır. Çilgiyi yüzlerce yıl önce yapmak için ormandan temin edilen meyvelerden meyveler daha iyiydi. Çileklerin kuru ve sertleşmesine izin verirler ve daha sonra güzel çelenk halatları yapmak için üzüm ile birlikte kullanırlardı. Bugün, çilek sentetik ve birçok farklı renk ve desen gelir. Yapay meyveler, kurutulması gereken doğal çileklerin aksine, sanki yeni seçilmiş gibi görünme avantajına sahiptir. Berry çelenkleri evin her yerinde faydalıdır, ancak mutfak veya banyolar gibi daha narin bir dokunma gerektiren alanlarda parlamaktadır.

Parlak Çelenkler

Parlak renkte çelenkler , buz etkisini taklit eden parlayan malzemesi ile çelenklerin en şenlik tiplerinden biridir. Yumuşak çelenk ağacı ağaç ağacının çevresinde döngüsel olarak kullanılan Noel ağaçlarında sıklıkla kullanılır ancak köpüklü özelliklerinin göz kamaştırıcı bir etki yarattığı korkuluklarda da popülerdir. Tinsel çelenkler, herhangi bir stil tarzına uyacak şekilde birçok farklı stilde ve renkte gelir.

Akınlı Çelenkler

Akınlı çelenkler çam çelenklerine benzemekle birlikte, kara benzeyen yapay bir madde ile kaplıdır. Floklu çelenkler, dekoratör karlı bir Noel izlenimi vermek istediğinde özellikle çekicidir ve karlı sürülerle karıştırılan geleneksel çam çelenk sadece itiraz yaratır. Akınlı çelenkler genelde bir şömine manto veya ocakta veya geleneksel çam çelenklerinin herhangi bir yerine konabilir.

Noel Garlands Nasıl Satın Alınır:

Çevrimiçi satın almak için Noel çelenkleri ararken, aradığınız ürünü bulmak için en iyi yol, http://www.hanyin-christmastree.com adresinde bulunan güçlü arama araçlarını kullanarak . Web sitesinin ana sayfasına gidin ve arama kutusuna Noel çelengi gibi bir arama terimi girin . Bu, Noel ile alakalı çeşitli stil ve türlerin çelenk özellikli çeşitli açık artırma sonuçlarını döndürür. İlgilendiğiniz daha spesifik özelliklere göre aramanızı daraltacak çeşitli kategorileri seçerek aramanızı hassaslaştırabilirsiniz. Arama sonuçları hâlâ çok geniş kalıyorsa, ayrıntı rengine sahip daha spesifik anahtar kelime terimlerini girebilirsiniz veya ışıklı veya aydınlık olmasını isteyip istemediğinizi sönük çelenk türleri. İlgilendiğiniz çelenk üzerinde karar verdikten sonra bir sonraki adım satıcıyı doğrulamaktır.

BAHİS XU

QUZHOU WINGA HEDİYE CO., LTD.

YOK HAYIR. 62-2, HEHUA TANG, MACHE KÖYÜ, HUSHAN SOKAKI, JIANGSHAN, ZHEJIANG, ÇİN

E-POSTA: SALES3@CHINA-MADE.CC  

           SALES002@HANYIN-GIFT.COM

 

MOBİL (WECHAT): + 86-13454046919

ONLINE İLETİŞİM:

SKYPE: bettybaby1985

QQ: 306763470

微 信 .png

Sonuç

Noel çelenkleri Noel ile ilişkili en yaygın dekoratif ürünlerden biridir, neredeyse kadar Noel ağacıdır. Daha önceki yüzyıllarda çelenkler, ormandan ve kırsal kesimden toplanan doğal ürünleri kullanarak hasat bittikten sonra rölantide çalışanlar tarafından üretildi. Noel çelenkleri, 40 metre uzunluğa kadar ip boylarına dönüştürüldü ve kasabada kutlama atmosferi yaratmak için hafif yazı ve ağaçların etrafına sarıldı. Bugün, Noel çelenkleri, yüzlerce yıldır yaptıkları dekoratif ruhu sağlayarak tatil mevsiminin başlangıcını da aynı şekilde sinyalize ediyor. Birçok malzeme Noel çelenkleri yapmak için kullanılır, tinsel'den çileklere. Dekoratörler http://www.hanyin-christmastree.com adresinde arama yaparak çeşitli renk ve ebatlarda çelenk bulabilirler. Herkesin Noel süslemelerine özel bir dokunuş katacak Noel çelenklerini hızlı ve kolaydır.