Noel Ağacı Lambası Giydirme BecerisiNoel ağacı süslemek için kaçınılmaz olarak Noel rüzgarı ile daha fazla insan rüzgar, bir beyin maliyet. Noel ağacı lambası en basit dekorasyon, Noel Ağacı Işık Oranı uygundur, sarmal asılı zarif Noel ağacı lambası festivali daha hareketli ve daha parlak yapabilir.

Noel ağacı lambası Giydirme becerisi

Noel geliyor, bir çok insan Noel ağacının lambasının mutlaka gerekli olduğu Noel ağacını giymek için işleri satın almakla meşgul. Ama Noel ağacı süslemek nasıl? Noel ağacının hangi rengi daha iyi görünüyor?

1, kırmızı, yeşil, şenlikleri sembolize eder. Sıcak kırmızı, bize umut getirebilir, geleneksel yeşil Noel dekorasyonu Amerika Birleşik Devletleri Noel, Işık ile Noel Ağacı'nın ana rengini de düzen düzeninin en yaygın aile kullanımı olduğunu, şenlikli bir atmosfer vurgulamak olabilir. Kırmızı, kırmızı kurdeleler, çiçekler, yeşil yapraklı Noel ağacı, yeşil peçetelerle kırmızı yemekler, kırmızı ve yeşil çelenkler, Noel Ağacı Işıkla Noel Baba, sıcak bir Noel atmosferi yaratmak için iyi aksesuarlar.

2, altın, moda sembolü. Altın Noel tarzı son yıllarda, güçlü moda anlayışından dolayı altın da Noel süslemelerinin ana rengi haline geliyor. Parlak renk ve gül paterninde sergilenen, düşük profilli lüks lezzet. Ve ev için parlak altın kaplamalı, altın yanıp sönen, parlak yeni bir renk eklemek için Yılbaşı ağacı süsleri, Işıkla Noel Ağacı askıları süsleyin.

3, saflık simgeleyen beyaz, gümüş. Beyaz ve geniş renk-gümüş Avrupa'daki Noel'in ana rengidir, kutsal Meryem'in saflığını sembolize eder, Noel renk temasıdır. Kar gibi saf beyaz renk, havada çırpınma, pullar ağaçlara düşüyor, sokaklarda. Işıkla Noel Ağacı Gümüş veya Beyaz Yılbaşı stilindeki arkadaşlar gibi, ağacın içinde mümkün olduğunca gümüş kurdeleler ve gümüş çanlar kullanarak, gümüş bir Noel ağacı yerleştirin. Noel ağacının gümüş temasını daha belirgin yapmak için, ampul de iyi bir seçimdir