Yılbaşı Ağacı Lambası Performansı Çok Kararlı


Noel'de Mesih'le giderek daha fazla insan, bazı beyinler için bir Noel ağacı düzenlemeye yardım edemezler. Kutsal Noel ağacı ışıkları en basit dekorasyon, Noel ağacı ağacının asılı sarma sağ, festival daha hareketli ve daha parlak hale getirebilir.

Noel ağacını süslemeden önce doğru aleti kullanmayı unutmayın. Mesela elektrikli merdiven kullanmak yerine rastgele daha yüksek bir tabure bulmak için; standart tel ve güç uzatma kablosunun kullanımı; Her bir Noel ağacı lambası ampulü çok fazla seçemezsiniz, bir dize için yaklaşık 500, Noel Ağacı Işığı ile daha fazlasına ihtiyacınız varsa birden fazla dizgeye bölünürsünüz fişe bağlanır.

Noel ağacı birlikte yanar

Bir topa ilk Noel ağacı ışıklarıyla Noel ağacına sarılmış olacak, biraz gereksiz geliyor. Aslında, bu karışıklıklar arasındaki Noel ağacı ışıklarının dekorasyonundan kaçınılabilir, buna ek olarak saat ağaç ışıklarını, el sarma, karışıklığı değil, Noel Ağacı Işık ile kendi açma riskini cesaret içine almaya uygundur .

Basit sargı yöntemi

Önce Noel ağacı ışıklarını çevirin, böylece desen formasyonunu sezgisel olarak görebildiğinizde, ağacın tepesinden süslemeye başlayın.

Köşedeki Noel ağacı ise, ağacın kenarından diğer tarafa dahil olabiliyorsa, Yılbaşı Ağacı İle Işık altında Noel ağacının altına dekore edilmiştir.

Noel ağacı pencerenin önüne yerleştirilirse, ışığı görebilmeniz için önce ve sonra 360 derecelik bir ağaç dolaşabilirsiniz.

Noel ağacı ışıkları da LED ışıkları olarak bilinir, İngiliz ismi LED Şeridi denir, bu ürünün şekli bir bant gibidir, ayrıca ana ürün orijinal LED'dir, bu yüzden Noel ağacı ışıkları denmiştir. Genellikle lamba boncuklarından, devre kartlarından, Noel Ağacı Işık PVC hammaddelerinden yapılır.

Yılbaşı ağacı ışıklarının performansı ve özellikleri

1. Işık kaynağı olarak ışık yayan diyot çip paketini almak için yılbaşı ağacı ışığı;

2. Büyük, yarım açılı açının> 120 derece, tek renk, hiçbir leke olmayan Noel ağacı hafif açı tasarımı;

3. LED sabit diskler için yılbaşı ağacı ışık seçimi sabit gerilim güç kaynağı, sabit akım döngüsü için devre tasarımı, iş performansı çok istikrarlı, bu yüzden normal ömrü sağlamak için> 50.000 saat;

4. Noel ağacı ışıkları renk tutarlılığı, kırmızı, sarı, yeşil, mavi, beyaz, sıcak beyaz renkler;

5. Bir kerelik enjeksiyon su yalıtım tedavisi, su geçirmez sınıf IP65, plastik parçalar yüklü, rahat ve hızlı Noel ağacı ışık montaj, herhangi bir aksesuar gerekmez, plastik parçalar yüklenir Işık ile Noel Ağacı doğrudan kelime deliğine kurulabilir ve sabit ;

6. Noel ağacı ışıkları delikli Noel ağacı işlemeyi üstlenecektir;

7. Noel ağaç ışıkları, renkli atlama, degrade, tek renkli, Işıkla Noel Ağacı tam renkli çarpıntı ve diğer efektleri elde etmek için renkli ve tam renkli kontrolör olabilir.