Noel ağacı lamba sarma yöntemi


Daha fazla insan üzerinde Noel, İsa ile yardımcı olamaz ama bir Noel ağacı düzenlemek biraz beyin geçirmek. Noel ağacı ışıkları vardır asılı sarma oranının uygun, en temel dekorasyon ağaç çan-ebilmek yapmak tatil daha hareketli daha parlak. Ama sonunda, Noel ağacı ışıkları sayısı nasıl nasıl bu sarma?

1, ilk ev mobilya Noel ağacı uygun konumda tercih etmektir.

Kapıdan kapıya zorlayabilir ve burada ilk yer bkz: sık sık düşme evde, nerede toplama ışık, bu sefer biz koyabilirsiniz Noel ağacı var, ama, Noel ağacı ile ışık şömine veya pencere kenarına kenarı gibi duvar, bu doğru yerde.

2, uygun Noel ağacı ışıkları seçin.

Festival ve dekorasyon kişisel tercihlerinizi yansıtmalıdır. Eğer daha geleneksel tarzı gibi büyük farklı renkler akkor ampuller tür kullanmayı tercih; Noel ağacı ile enerji gezegeni kurtarmak için kaydetmek istiyorsanız ışık enerji tasarrufu sağlayan LED Noel ağacı ışık çubuğu seçin.

3, kaç tane ışık

Uzman İpucu: 7 metrelik Noel ağacı, en az 500 küçük ışıklar; kullanın her 1 ayak uzun 100 artacak. Eğer parlak bir göz gibi ayak yüksek ücret 150 ampuller kullanabilirsiniz. Tabii ki, Noel büyük hafta Noel ağacı-meli var olmak dahil, genişliğini ağaç, gerekli daha fazla ampuller.

4, hazır Araçlar

Noel ağacı süsleme fazla 15.000 acil durum numarasý yaralı çünkü, Amerika Birleşik Devletleri'nde her yıl bu nedenle, daha önce Noel ağacı dekorasyonda doğru araç hazırlamak hatırlıyorum. Elektrik merdivenin değil rahat bir tabure için yüksek yastık bulmak için kullanacağı gibi; Işık kullanımı Standart tel ve güç uzatma kablosu ile Noel ağacı; Noel ağacı ampul her dizi çok fazla, yaklaşık 500 için bir dize alabilirsiniz değil, daha içine bölünmüş olması gerekiyorsa birden çok dizesini eklentisi bağlıdır.

birlikte 5, Noel ağacı ışıkları yanıyor

Noel ağacı ilk Noel ağacı üzerinde bir top haline Noel ağacı ile ışık bu sesler biraz gereksiz ışıkları sarılmış. Aslında, bu Noel ağacı ışıkları arasında karışık dekorasyonda birlikte önlenebilir, buna ek olarak, saat ağacı ışıkları al, sarma, kendi açma riskini braving değil mess, el uygundur.

6, basit sarma yöntemi

Böylece ne zaman aşağı ağacına tepesinden Desen oluşumu süslemeleri görmek için sezgisel olabilir ilk Noel ağacı ışıkları kapatın.

Köşede Noel ağacı, ağaç ilgili taraftan diğer tarafa olabilir, Noel ağacı ile ışık yukarıdan aşağıya doğru süslenen ağacı Noel cephesi boyunca olabilir.

Noel ağacı pencerenin önünde yerleştirilmiş olması durumunda, önce ve sonra ışığı görüyorum 360 derece, ağacın etrafında yürüyüş yapabilirsiniz.

Şık dikey çizgiler gibi aynı zamanda çok basit, Noel ağacı ışık ile büyük, ağaç şeklinde eşleştirmek için aşağıdaki satırları arasındaki boşluğu ama.

Işık küçük bir 3D mantıklı istiyorsan, ağaç ağacı ışıkları dalları arasında kaydırılabilir.

Kısacası, sizin Festival hoşuna gider.

7, ışık düzenleme Gelişmiş ipuçları

bir, farklı renkler birlikte sarılmış Noel ağacı ışıkları olacak daha güzel. Noel ağacı ışıkları beyaz ve bir siyah beyaz veya çok renkli Noel ağacı ışıkları yukarıdaki ekleyin.

b, şarj edilebilir bir LET lamba, Tel askı ve bazı tırnak sanat Noel ağacı ışıkları şekillerin çeşitli üretmek için. İlk Hook askı, üstüne kesmek sonra pense ile bir ağacı, yılbaşı ağacı ile ışık yıldız veya başka bir şekil çevir ve sonra Noel ağacı ışıkları sarın ve son olarak bookshelf kenarı veya pencerenin kenarına asmış.

c, Noel ağacı ışıkları açık havada ağaç sarılmış. İlk gövde sarılı ve dalları ayının sonlarına doğru daha sonra paketlenir. Geceden sonra sen-ebilmek görmek tüm ağaç gibi bir peri masalı etkisi, yaktı.

8, sezon sonrası kabul

Genellikle Sevgililer günü önce bu Dekoratif ışıklar kaldırmak için Noel ağacı. İçin ağaç kadar temiz alt ağacının, ağaçtan yavaş yavaş Noel ağacı bir top haline ışıklar ve son olarak gelecek yıl dolabın içinde almak ve daha sonra kullanmak için makul bir yol olabilir.