Noel ağacı hafiftir sıcak Noel atmosfer yaratmak için bir iyi yer


Noel ağacı ışıkları ve ağacı Şekil ustaca kombinasyonu, manzara dekoratif aydınlatma yeni bir türüdür. Görünüm modelleme gerçekçi, güzel, pratik. Noel sıcak bir atmosfer yaratmak için iyi bir yerdir.

Noel ağacı ışık simülasyon manzara ışıkları yeni bir türüdür. Noel ağacı ile ışık çevre koruma, uzun ömürlü, güzel. Ağaç için simülasyon malzeme yaprak, LED, yüksekliği için ışık kaynağı genellikle 2-7 metre kare, avlu, eğlence Meydanı, lobi ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılan. Noel ağacı ile ışık enerji tasarrufu ve dayanıklı özellikleri geleneksel manzara ışıklar, eksikliği için telafi etmek onun devrimci ürünleri benzer lambaların olduğunu.

iki. Analiz:

1. ağaç ışık fiyat lamba, çapı ve yaprak sayısını yüksekliğini temel alarak (yaprak sayısı ve sayısını LİDERLİĞİNDEKİ parçacıkları aynı lamba) ve renk (renk kırmızı, sarı, mavi, beyaz lamba yeşil ve pembe, Noel ağacı ile ışık kırmızı ve sarı en düşük fiyat, ardından mavi, beyaz, yeşil ve pembe tarafından en yüksek) ağacı ışıkları ve ışıklar sayısına göre çevre tasarım kullanabilmek için ağaç ışık boyutunu hesaplamak için. Şimdi biz kullanma ağaç lamba yüksekliği genellikle kapalı 70 cm - 350 cm, açık 400 cm - 700 cm, ayrıca gerçek sitenin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

2. malzeme açıklaması:

LED ağacı ana kök çelik boru çelik boru veya çelik, simülasyon kabuk dış kaynak için dalları. Yüksek sıcaklık 60 derece önlemek / -35 derece sıcaklık düşük için kullanılır / UV / anti-aging çevre dostu malzemeler, yaprakları esnek anti-aging malzeme, Noel ağacı ışıkları için ışık kaynağı için su geçirmez, alçak basınç kopuk uzun ömürlü.

3. Noel ağacı lamba gerilim ve koruma düzeyi açıklaması:

220 volt gerilim giriş, ağaç ışık kaynağı gerçek voltajı 12-54 volt (dahili transformatör), enerji tasarrufu, güvenlik kullanımını garanti edemez. Noel ağacı ışıkları diğer LED aydınlatma ürünleri farklı, ışık DC Alçak gerilim ile Noel ağacı içinde açık hava tarafından zarar yüzünden azaltılabilir ve ışık çift ısı küçültme boru koruma etkili Rüzgar önlemek ekleyin ve su hasar.

4. Kurulum ve bakım talimatları:

Her dal, inşaat yan sabit sürece bağlantı yuvası uygun ürünün kendisi sabit, Noel ağacı ile ışık ve daha sonra ana şaft ve karşılık gelen güç kablosunu tak konektörü bağlanabilir yaprakları ve LED parçacıklar ışık, güçlü ve kullanışlı. Noel ağacı lamba bakım daha basit ve kolay diğer manzara ışıklar, ışık dize kaldırmak için yeni bir ışık dize yüklemek için sadece olabilir.