Noel ağacı ışıkları şenlikli tezahürat eklemeNoel ağacı lamba ve ağaç şekli ustaca kombinasyonu peyzaj dekorasyon aydınlatma yeni bir türüdür. Görünüm Şekil gerçeğe yakın, güzel, pratik. Şehir aydınlatma ve avlu dekorasyon için ilk tercihtir.

Noel ağacı ışıkları tatil Noel, Cadılar Bayramı, yılbaşı, Sevgililer günü, parti ve düğün ve ideal diğer süslemeleri için kullanılan başlıca-ebilmek var olmak installed Noel ağacı, oturma odası, yatak odası, merdiven koridor, avlu, Bahçe ve her yerde sen ışığın, Noel ağacı ile festival atmosferi ve romantik ruh hali eklemek için düşünebilirsiniz.

Daha fazla insan Noel İsa rüzgarla, kaçınılmaz olarak bir beyin Noel ağacı süslemek için mal. Noel ağacı Noel ışıkları en temel dekorasyon, uygun Noel ağacı Noel ağacı ışıkları asılı sarma oranının uygun, daha hareketli ve daha parlak festival yapabilirsiniz. Ama Noel ağacı Noel ağacı lamba tam olarak ne kadar nasıl o şal nasıl?

1, ilk Noel ağacı süslemek için doğru yere seçmektir.

Kapı ilk göz kez evde, nerede ışık toplanır ve bu zaman biz orada Noel ağacı koyabilirsiniz, ama, Noel ağacı ile ışık şömine veya pencereyi duvar kenarı gibi düştüğü görmek için kapıdan zorlayabilir , doğru yerdir.

2, doğru Noel ağacı ışıkları seçin.

Festival ve dekorasyon kişisel tercihinize yansıtmalıdır. Eğer bir daha geleneksel tarzı tercih ederseniz, bir akkor ampul ile çok çeşitli renkler, Noel ağacı ile ışık ve enerji tasarrufu, planet kaydetmek isteyip istemediğinizi seçin bir enerji tasarruflu LED Noel ağacı lamba seçin.

3, kaç tane ışık yapmak sen lüzum?

Uzman İpucu: 7 boylu Noel ağacı, en az 500 küçük ışıklar, her 1 ayakları 100'den daha yüksek. Eğer parlak bir göz gibi ampuller ayak yüksek ücret 150 kullanabilirsiniz. Tabii ki, aynı zamanda Noel ağacı, Noel ağacı ile ışık genişliğini büyük hesaplaması Noel ağacı çevresi daha fazla ampul gerekir.

4, araçları hazır olsun.

Amerika Birleşik Devletleri'nde her yıl Noel ağacı dekorasyonda yaralı insanların sayısı 15.000 üzerinde bu yüzden Noel ağacı süsleme önce doğru araçları hazırlamak hatırlıyorum. Örneğin, bir elektrikçi merdiven, Noel ağacı ile ışık kullanımı Standart bir tel ve güç uzatma yükseltmek için bir tabure yerine kullanın; daha fazla fiş bağlanmak için birden çok dize içine bölünmüş olması gerekiyorsa ampul her Noel ağacı çok fazla olamaz, yaklaşık 500 bir dizesidir.

5, Noel ağacı ışıkları kadar alay

Noel ağacının etrafında sarılı Noel ağacı lamba ilk gereksiz geldi bir grup kuruldu. Aslında, bu birlikte, buna ek olarak, Noel ağacı lamba, bir yandan, Noel ağacı ile kendilerini açma riskini riske ışık değil dağınık, sarma almak da kolay karışık Noel ağacı ışıkları dekorasyonda önlenebilir.

6, basit sarma yöntemi

İlk olarak, Noel ağacı lamba güç, böylece sarma zamanında görsel oluşumu, aşağı dekore edilmiş ağaç tepesinden desen görebilirsiniz.

Noel ağacı bir köşede yerleştirilmiş olması durumunda, bu ağacın bir taraftan diğer tarafa, Noel ağacı ile ışık ön Noel ağacının altına çekilebilir.

Noel ağacı pencerenin önünde ise, ağaç 360 derece büküm ve ışıkları ve geriye bakın.

Şık dikey çizgi gibi? Ayrıca çok basit, sadece büyük, olacak şekilde ağaç şeklinde eşleşmesi için Noel ağacı ile ışık aralığı altındaki çizgiyi.

Işıkları biraz 3D yapmak için ağaç ışıklar dalları arasında kaydırılabilir.

Bir kelime, tatilinizin keyfini çıkarın.

7, Gelişmiş ipuçları aydınlatma düzenlenmesi

A, Noel ağacı ışıkları farklı renkleri birlikte kaydırmak daha güzel. Beyaz Noel ağacı ışıkları ana vardır ve tek renkli veya çok renkli Noel ağacı ışıkları ekleyin.

B, kullanım şarj edilebilir ışıkları, tel askılar ve çivi Noel ağacı ışıkları sanatın çeşitli şekiller yapmak için izin. Askı yukarıda kanca kesip bir kelepçe ile bir ağacı, yılbaşı ağacı ile ışık yıldız veya başka bir şekil çevir o zaman Noel ağacı lamba büküm ve bookshelf veya pencerenin kenarında asmak.

C, Noel ağacı ışıkları açık havada sarın. Bagajı ilk şal, sonra şube sonuna doğru çevir. Gece sonra bir peri masalı etkisi gibi aydınlandı bütün ağaç görebilirsiniz.

8, almak için sezon sonra

Genellikle bu Dekoratif ışıklar Noel ağacının kaldırmak için Sevgililer önce. Noel ağacı ışıkları ağaç Başlat altından temizlemek yavaş yavaş Noel ağacı lamba bir alay sarma, son olarak kullanmak için gelecek yıl her kabinde akılcı olabilir.