Noel Ağacı Işıkları Festivali Daha Hareketli ve Daha AydınlattırırNoel ağacı süslemek için kaçınılmaz olarak Noel rüzgarı ile daha fazla insan bir beynin maliyetine neden oluyor. Noel ağacı lambası en basit dekorasyon, orantı uygundur, sarmalı asılı zarif Noel ağacı lambası festivali daha hareketli ve daha parlak yapabilir.

1, ilk Noel ağacı süslemek için doğru yeri seçmektir.

İlk gözün evde nereye düştüğünü, ışığın toplandığı yerin nereden geldiğini görmek için kapıyı kapıdan içeri itebilirsin ve bu sefer Noel ağacını oraya yerleştirebiliriz, ancak şöminenin kenarında olduğu gibi Noel Ağacı Işığı ya da pencere duvarı, doğru yer.

2, doğru Noel ağacı ışıkları seçin.

Festivalin dekorasyonu kişisel tercihinizi yansıtmalıdır. Daha geleneksel bir stil tercih ederseniz, çok çeşitli renklerde, Noel Ağacı Işığı ile bir akkor ampul seçin ve enerji tasarrufu yapmak isterseniz, enerji tasarrufu sağlayan Noel ağacı lambasını seçin.

3, kaç ışığa ihtiyacınız var?

Uzman İPUCU: 7 fit uzunluğundaki Noel ağacı, en az 500 küçük ışık, her biri 100 fitten 1 fit yüksektir. Daha parlak bir görünüm istiyorsanız, ayak başına 150 ampul kullanabilirsiniz. Tabii ki, aynı zamanda Noel ağacının genişliğini hesaplamak için, Noel ağacının çevresi büyüdükçe Noel Ağacı Işık ile daha fazla ampul gerekir.

4, araçları hazır olsun.

Amerika Birleşik Devletleri'nde her yıl, Noel ağacının dekorasyonunda yaralanan insan sayısı 15.000'in üzerindedir, bu nedenle Noel ağacını süslemeden önce doğru araçları hazırlamayı unutmayın. Örneğin, yükseltmek için dışkı yerine bir elektrikçi merdiveni kullanın, Noel Ağacı Işığı standart bir tel ve güç uzatması kullanın; her Noel ağacındaki ampul çok fazla olamaz, yaklaşık 500 bir dizedir, daha fazla fişe bağlanmak için birden fazla dizeye bölünmeliyiz.

5, Noel ağacı alayı yaktı

Noel ağacının etrafına sarılmış olan Noel ağacı lambası ilk önce bir gruba yerleştirildi, bu da gereksiz geldi. Aslında, bu birleşmiş Noel ağacı ışıklarının dekorasyonunda, ayrıca, Noel ağacı lambasını, bir elini sarmalayan, dağınık olmayan, Noel Ağacı Işığı kendilerini açma riskini risk altına almak için de kolaylıkla önlenebilir.

6, basit sargı yöntemi

İlk olarak, Noel ağacı lamba gücü, böylece sarma süresi ağacın yukarıdan aşağıya dekore edilmiş, görsel formasyon desen görebilirsiniz.

Noel ağacı bir köşeye yerleştirilirse Işıkla Noel Ağacı, ağacın bir tarafından diğer tarafa doğru, Noel ağacının dibine kadar çekilebilir.

Noel ağacı pencerenin önündeyse, ağacı 360 derece döndürebilir ve ışıkları ileri geri görebilirsiniz.

Şık dikey hat gibi mi? Ayrıca, ağacın şekliyle uyuşmak için aralığın altındaki çizginin daha büyük olması da çok basit.

Işıkları biraz 3D hale getirmek için ağaç ışıklarını dallar arasına sarabilirsiniz.

Bir kelimeyle, tatilinizin keyfini çıkarıyorsunuz.

7, Noel ağacı ışıkları gelişmiş ipuçları düzenlemeleri

A, Noel ağacı ışıklarının farklı renklerini birlikte sarmak daha güzel. Beyaz Noel ağacı Işıklar ana ışık Noel Ağacı'dır ve daha sonra tek renkli veya çok renkli bir Noel ağacı ışıkları ekleyin.

B, şarj edilebilir ışıklar, tel askılar ve çivi sanatının çeşitli şekillerde Noel ağacı ışıkları yapmak için kullanın. Askı üstündeki kancayı kesin ve kelepçeyle ağaca, yıldız ya da başka bir şekle döndürünüz, ardından Noel ağacı lambasını döndürerek kitap rafının veya pencerenin kenarına asın.

C, açık havada Noel ağacı ışıklarını sarın. Önce bagajını sarın, sonra branşın sonuna doğru bükün. Akşam karanlığından sonra Noel Ağacı Işığı ile bütün ağacın masal efekti gibi aydınlandığını görebilirsiniz.

8, mevsimden sonra almaya

Genellikle Sevgililer Günü öncesinde Noel ağacının bu dekoratif ışıklarını çıkarmak. Ağacın başlangıcından itibaren Noel ağacı ışıklarını yavaşça temizleyin, Noel ağacı lambasını bir alaya yavaşça sarın, Noel Ağacı Işık ile nihayetinde kullanmak için önümüzdeki yıl dolapta mantıklı olun.