Noel Ağacı Işığı Suya Dayanıklı Özellikler

Noel ağacı ışıkları esas olarak şenlikli süsleme ve Noel dekorasyonu için kullanılır, su geçirmez bir özelliğe sahiptir ve doğrudan suya dönüşebilir. Ürünün temel özellikleri: su geçirmez, çevre koruması, sıcaklığın bitişi, gerilim sonunda az miktarda elektrik, Işıkla Noel Ağacı uzun ömür, geniş uygulama yelpazesi, hafif dize ve dokunabilir modelleme ışık dizgesi ve zor Zanaat çeşitleri çeşitliliği.

Noel ağacı ışık boncuk renk: kırmızı, sarı, yeşil, mavi, beyaz, sıcak beyaz, mor, pembe, RGB ve renkli ve renkli ışıklar parlak, yanıp sönen değişiklikler, dalgalı değişiklikler, sürekli değişiklikler, flaş değişiklikleri, yavaş flaş değişir, su değişimler, kademeli olarak karanlık değişiklikler, renkli ve diğer değişim şekilleri, çok güzel.

Noel ağacı ışık serisi: kar tanesi türü, beş uçlu yıldız tipi, çiçek türü, elmas türü, pirinç tanesi türü, Noel ağacı türü, yuvarlak türü ve benzeri!

Noel ağacı ışık hattı mesafesi, müşteri ihtiyaçlarına göre geleneksel hat mesafesine göre özelleştirilebilir: 3cm.5cm.6cm.10cm.15cm.20cm.30cm ve diğer geleneksel ışık

Yılbaşı ağacı hafif kurulum kullanımı kolay, sadece istediğiniz yerin çevresindeki lamba fişini takın, şekli, Işık ile Noel Ağacı koymak ve sonra güç kaynağı çekin, hafif dize ışık sizi hemen aydınlatmak istediğiniz vermek döşeme vermek Etkisi istemek ve su geçirmez, düşük enerji tüketimi, yeşil ve kirliliksiz ve pratik, iç ve dış mekan kolaydır, çorba olmadan ısıtmaz, eller herhangi bir dokunuşla, güvenli ve güvenilir olabilir Noel Ağacı Işık ile yumuşak ve yüksek derecede operasyon uygun hızlı ve kolay, oynamak kolay yaşlı çocuklar için Bakım uygulanabilir, insan dizayn ürünü, bu nedenle sorun montaj kurulum zorluk kaydedebilirsiniz.

Noel ağacı ışıkları Özellikler: Enerji tasarrufu, uzun ömürlü, renkli, modelleme zarif, çeşitli, hafif ve yumuşak, güvenli ve güvenilir güç düzinelerce ışık modu seçimi olabilir tek renkli değişiklikler, hızlı jitter değişikliği, renkli renk, renk değişimi olabilir En büyük avantajı, suya dayanıklı IP65, Noel Ağacı Işığı İç ve Dış mekanlar için uygundur, KTV, bar, şehir aydınlatma projesi, Noel dekorasyonu, tatil dekorasyonu gibi.

Özellikler:

Tel renk: bakır, gümüş, altın, siyah, renk, misafirlerin ihtiyaçlarına göre seçin.

Modelleme: tohumlar, kar taneleri, kalp şeklinde, beş sivri yıldız, Noel ağacı, Işıkla Noel ağacı sekizgen çiçekler, kafatasları. Yeni şekiller tasarlama isteğinize göre.

Renk: kırmızı, sarı, mavi, yeşil, beyaz, sıcak beyaz, pembe, mor, renk, RGB.

Gerilim: 3V / 4,5V / 6V / 12V / 24V, Güvenli ve güvenilir güç yapılandırılabilir 2A, 2AA, 3AA, 4AA, 2CR2032 pil kutusu, ayrıca 12V, Işık 24V Noel Ağacı ve diğer transformatörler ile yapılandırılabilir.