Noel Ağacı Süsleri

Noel ağacı, mum ve süs ağaçları veya çam ağaçlarını süsleyen Noel kutlamasının bir parçasıdır. Modern Noel ağacı Almanya kökenli. Almanlar, 24 Aralık'ta Adem'de ve Günün Gününde evde bir köknar ağacı (Eden Bahçesinin ağacı) düzenledi ve kutsal alanı sembolize eden bisküvi astılar (Hıristiyan kefaretinin işareti). Kutsal ekmek yerine çerezlerin her türlü modern kullanımı, ancak aynı zamanda sık sık Mesih'in sembolü mum ekledi. Buna ek olarak, iç de bir Noel kulesi, ahşap üçgen yapısı, birçok küçük ızgara yerleştirilmiş Mesih heykeli, yaprak dökmeliği, Yılbaşı Ağacı mumları ve bir yıldızla süslenmiş kule var. 16. yüzyılda Noel kuleleri ve Eden ağaçları Noel ağaçlarına birleştirildi.

Artık daha fazla insan Noel'tir, birçok aile Noel'de bir Noel yemeği yemeyi sever. Daha iyi yemek yanı sıra, aynı zamanda evde atmosferini süslemek için yapmak ah. Noel ağacı en temel Noel dekorasyonudur, önceki Noel ağacı çok büyük, eğer bir avluya girmiyorsa. Ancak şimdi Noel ağacı büyük, küçük, karmaşık ve soyut. Hiçbir malikaneniz olmasa bile, Noel ağacı da evinizde bir Noel ağacı tutabilirsiniz.

tavsiye etmek

Ağaçtan süslemeler

Bu Noel ağacı kaba kenevir ipinden, lazerle oyulmuş, güzel ve güzel yapılmıştır. Genellikle süsler çok, ama en monoton nitelikleri, parlak renkler daha şenlikli bir atmosfer var. Eğer alan eksikliğiniz varsa, bunları büyük Noel ağacınızda veya pencere kenarında veya hediye kutusunun ipinde asabilirsiniz; arkadaşlar ve akrabalar vermek için Noel Ağacı onları şaşırtabilir.

Bazı insanlar dünyanın en çevreci şeyinin yılda sadece bir kez Noel ağacı olduğunu söylüyor ve hammaddeler bozulmuyor. Ama aslında, Noel ağacının günlük kullanımı var. Örneğin, bu Noel ağacı şekil notu klasörü. Mobilyalar zaman masaüstüne koymak mümkün olmakla kalmayıp, ayrıca unuttun önemli olayları önlemek için yukarıdaki not bir not. Ve metal telle sarılmış, ancak insanlar da Noel ağacının çok hassas olabileceğini görebiliyorlar.

Ahşap, bazı basit renkler, bazı yumuşak biraz taze renk, Noel Ağacı ve bazı büyük kırmızı ve yeşil festival rengi, bu ahşap bir ağaç sonuncusudur. Parlak renkler ifade edilemez, sadece yüksek saflıkta Kırmızı kırmızı, yeşil yeşil olduğu söylenebilir. Ve bazı içi boş yuvarlak ortasında, her biri ahşap bebek vardır, ne kardan adam ah, Noel Baba ah Dört köşe aynı kule asılı kule eski kule gibi aynıdır. Böylece bütün Noel ağacı hemen yeni bir hal aldı.

Petekli kağıt çiçekleri Noel ağacı

İlk birkaç ormanda, Noel ağacının teli bittiğinde, bu çocukları büyüklüğünden bağımsız olarak bulduk, hepsi çok zor. Sitenin değiştirilmesi gerekiyorsa, çok uygun değildir. Neyse ki, çiçeklerle dolu bir Noel ağacı var. Bu Noel ağacının eylem ilkesi de çok basittir. Kağıt yapışkan yolun bir bölümünü birlikte kullanmaktır, bir kez açıldığında petek şeklindedir. Ve sonra bir dönüş, üç boyutlu bir konik Noel ağacı haline geldi, bu uygun değil mi? Ve bu genellikle depolamak kolaydır. Onların sıraya dizilmesine izin verin. İkinci yıl da kullanılabilir, en çevre dostu ve etkili Noel ağacı olduğu söylenebilir

Büyük Noel ağacı

Evin alanı eksikliği değil, sadece ailenin atmosferinin olmaması, evde büyük bir Noel ağacı veya çok iyi olsun. Noel ağacı ne kadar çok olursa olsun, ancak birçok çıplak ağaç, yukarıdaki dekorasyon ama aynı zamanda kendi satın almak için yapılabilir olursa olsun. Satın almak ne kadar, sorunun nasıldı? Bunları düşünmek istemeyen bir kişiyseniz, bu ağaç sizin için çok uygun. Noel Ağacı Çeşitli dekora sahip. Malları alırsın, paketi açarsın, sadece montaj yapmamız gerekecek, sonra süslemeleri sadece iyi arkadaşlarla kapattın.

DIY yılbaşı ağacı

Bitmiş bir ürün elde etmek için kullanılabilse de çok uygundur, ancak eğlenceli bir deneyim eksiktir. 6 metrelik bir Noel ağacı almana izin vermek gerçekçi değilse, Noel kartı gibi bir Noel ağacı mı hazırlarsın? Koreli ağaç, yarı mamul bir üründür. Muhtemelen anahat ve şekil çizilir. Onları kesin ve bir araya getirin. Bu Noel ağacının ortasında kar tabakaları var, çok Meng hissediyor, çok şirin.