Noel Ağacı Hayatı Sembolleştiriyor

Noel ağacı her daim yeşil renktedir ve bu yaprak dökmeyen ağaç, Hıristiyanların Mesih'e verdiği sonsuz yaşamı sembolize eder. Sivri ağaçlar cennete işaret ediyor. Ağacın üst kısmında noktalı yıldızlar bilge adamı Bethlehem'in İsa arayışına yönlendiren özel yıldızı temsil eder. Yıldızların ışığı dünyayı İsa Mesih'in ışığına çıkarmak demektir. Ağacın altındaki hediye, dünyanın tek oğlu aracılığıyla Tanrı'nın armağanını temsil eder: umut, sevgi, sevinç ve barış.

Noel ağaçları genellikle sedir gibi sonsuz yeşil ağaçlardan yapılır, sonsuza dek yaşamın sembolü olan sedir.

Noel ağacı, Noel'in önemli unsurlarından biridir, modern Noel ağacı Almanya'da ve daha sonra dünyada giderek popülerdir ve en ünlü geleneklerden birinde Noel kutlamaları olarak kullanılır. Aşağıdaki Xiao Bian tarzı üzerinde Noel ağacı koleksiyonu çalışması, size yardımcı umuyoruz.

1, bu Noel ağacı çok güzel. Gövde köpüklü arasındaki yeşil yapraklarda, küçük bir yıldız gibi renkli, küçük fenerlerin çevresine sarıldı. Noel Ağacı Dallar çeşitli dekorlarla asılacaktır.

2, mesafe, yeşil bir taç gibi Noel ağacı. Uzakta, Noel ağacının ana ağacı çok kalın, iki kişi dayanabiliyor. Bagaj sarmalıyor, Noel ağacı çok sayıda piton gibi. Ağaç yaralı bir emektar gibi birçok yara izledi.

3, ailem bir Noel ağacı dalları, koyu yeşil yaprakları küçük süsler bir sürü üzerinde asılı var. Noel Baba, küçük Ling tava, küçük top ve enfes hediye kutusu vb. Var. Noel ağacından asılı birçok renkli fener var. Güç açtığında göz yanıp sönen çok sayıda renkli yıldız gibi.

4, annem ve ben önce bir Noel ağacı seçtik, benden daha uzun! Sonra, dikkatlice Noel ağacını süslemek için güzel bir küçük kolye seçmeye başladık. Güzel, büyük, beş köşeli yıldız seçtim, dış gümüş, pembe, altının orta kısmı İngilizce "Merry Christmas" ile işlenmiş, bir parıltıya benziyor; Altın Çemberli çocuklar seçtim, yeşil yapraklardan birkaç parça, yeşil parlak yapraklı iki kırmızı meyve ve güzel küçük kırmızı çiçekler var. Anne, sarı bir başın üzerinde parlak kırmızı üzüm topladı, Noel ağacı parlak üzüm annemi yansıttı ve ben gülümsüyorum. Ayrıca güzel bir Noel kardan adamı, kırmızı baskı fanı, üç beyaz köpük kar parçası ve renkli yanıp sönen ışıklardan oluşan bir kutu seçtik.

5, çok çeşitli Noel ağaçları, orada doğal çam ve selvi ağaçları, yapay Noel ağacı ve beyaz Noel ağacı vardır. Her yılbaşı ağacı süs eşyaları ile kaplıdır, ancak her ağacın üstünde yıldızı takip eden ve İsa'yı bulmak için üç kardeşin sembolü olan büyük bir yıldızı olmalıdır, Noel ağacı ve ailenin ailesi bu umudunu Yıldız koyabilir Asılı duruyor

6, Yılbaşı ağacı yaprakları, yıl boyunca yeşildir, açık yeşil ve koyu yeşil vardır. Uzun yapraklar yuvarlaktır ve daha sonra sivri uçları büyür. Sonunda, yapraklar altı koyun, koyu yeşil ve yeşil büyür. Yapraklar kaplan pençeleri gibi eline dokundu. Bu yüzden insanlar ona "kaplan ağacı" der.