Fiberoptik Noel Ağaçları Süs Bitkisidir

Fiber Optik Yılbaşı Ağacı Bölümü değişken ışık taşıyıcı aile yaşam dekorasyon alanına ait. Bir kabuktan, bir ışık kaynağından, şeritten ve optik fiber ışın konumlandırma aygıtı, ışık kaynağı ile fiber demetinin Fiber Optik Noel Ağacı arasında bulunan ve küçük iletim mekanizması altında sürekli olarak çalıştırılabilen bir renk bandından oluşur; Şerit yüzeyi iki veya daha fazla bölgeye ayrılır, Fiber Optik Noel Ağacı ve farklı bölgeler farklı renk kombinasyonları ile oluşur, her bölge kendi renk değişim yasasına sahiptir. Şerit boyunca, fiber optik telin sonuna kadar farklı yollar boyunca, konumlandırma kovanındaki fiber demeti boyunca ışık. Şerit üzerindeki aynı bölgenin karşılık gelen optik fiber demeti aynı anda aynı renkteki ışığı yayar ve komşu bölgedeki ilgili optik fiber demeti aynı anda farklı bir renk yayar.

Fiber Noel ağacı üretim süreci. Fiber optik elyaflar çift taraflı veya diğer yapışkanlı yapraklarla birlikte bir düzlem veya silindir üzerine eşit şekilde yerleştirilir, Fiber Optik Noel Ağacı, 40 ° -85 ° arasındaki elyaf ve çift taraflı yapıştırıcı arasındaki açıdır ve yön Ve yaprakların düzenlenme yönü benzerdir. Yapışkan filamentler ve yapraklar dallara, Fiber Optik Noel Ağacı'na eşit şekilde sarılır ve filamentler dallara eşit şekilde dağıtılır ve parlak noktalar yaprakların üstünde bulunur. Buluş yöntemiyle yapılan fiber optik Noel ağacı, göz kamaştırıcı ışığı yayar ve son derece dekoratif olan fiber optik filamentin parlak noktasına eşit olarak dağıtılır.

Yüksek güvenlik, güç, renk çeşitliliği özellikleri ile Fiber optik Noel ağacı, ağaç havzası, yangın sığır, renk ışıkları, renk havzaları, vb bir temel vardır, Noel ağacında Noel ağacı, fiber optik kullanarak Noel ağacı alt havzası renkli lavabonun üstünde renkli lamba yüklü yüklü Noel ağacı alt lavabo, kayıp özelliklerini kaybetmek için, böylece renk havzası Noel ağacı, Fiber Optik Noel Ağacı, çünkü optik fiber sonuna iletir iletir Böylece Noel ağacının optik fiberi çeşitli renkleri açığa çıkarır, göz kamaştırıcı renk Noel ağacı oluşturur.