Pe Noel Ağacı Dekorasyon Adımları


Pe Noel ağacı, PE malzeme pe kullanın Noel yaprakları, sadakat ve sıradan PVCpe Noel ağacı daha fazla baskı PE yaprakları ağacına yakın pe ağaçları, tüketici favori, Noel yerleştirilen ev veya şirket kapı dekorasyon yerleştirilir, Daha fazla derecedir.

Pe Noel ağacı

Yüksek: 2,1 m (özelleştirilebilir)

Malzeme: PVC yaprak

Ağaç ayakları: demir ayak

Süslemeler: Yok

Aydınlatma: (isteğe bağlı ışık veya LED ışıkları)

Hemen Noel için, şimdi de yolda çok sayıda iş dekore edilmiş pe pe edilmiş görebilirsiniz Noel ağacı, kırmızı ve yeşil, parlak çok güzel, pe Noel ağacı Noel küçük bir sembolü değil, Pe Noel ağacı Hangi süslemeleri? Pe Noel ağacı süslemek için nasıl? Sonrakiini anlamak için Xiaobian'ı izleyin:

Noel Çin'de şimdi de çok popüler festivaller, PE Noel Ağacı her gün iş dükkanları bir sürü dekore edilmiştir pe Noel ağacı atmosferi ve bu pe ağaç farklı malzemelerle dekorasyon nedeniyle kullanılan efekt farklıdır , Ancak toplam dekoratif adımlar veya neredeyse Pe Noel ağacı süslemeleri için görelim

Dekorasyon pe Noel ağacı Birinci adım: Destek çerçevesinde yaprakları düzeltmek için ilk pe Noel ağacı stent dışarı, her katman pe Noel yaprakları, böylece yaprak genişlemesi bırakarak bitirmek. PE Noel Ağacı Süslemeli pe ağacı ağacı Adım iki: pe Noel ağacında dalları ve yaprakları, bunların tercih düzeni göre, nasıl yüklü sınırlı değildir, üst ve alt çapraz için yaygın olarak kullanılan yol ve daha sonra tek tek bir montaj Dalların, çok dikkatli olmamasına dikkat edin, Ağacın doğal duruşunu biraz tutun. PE Noel Ağacı Dekorasyon pe Noel ağacı Üçüncü adım: bir sonraki Noel ışıkları ayarlamaya başlayabilir, ortalama düzen aydınlatma noktasıdır. Ağacın etrafında katlanabilir veya yukarı ve aşağı doğru dolaşabilir. Son olarak, ağaçta asılı dikkatle seçilmiş mücevher. Resim önlemek için çok karmaşıktır, pe ağaç ile süslü, malların aynı renk seçebilirsiniz mücevher çok çeşit seçmek için tavsiye edilmez beklenmedik sonuçlar olacaktır.

Xiaobian hatırlatması: Noel ışık düzeninde çok fazla sayıda ip takmayın, en iyisi 300W ışıkları aşmamaktır, yani 100W ışıklar 3 tel iç içe geçirmez; 50 & #; W ışıkları ampulü yakmamak için 6 tel takmayın. Noel ışıklarının dekoruna ek olarak, PE Noel Ağacı, önce ışık dizisinin normal olup olmadığını test etmeli ve daha sonra düzenlemelisiniz; Ve elmas dize, ampul başarısızlığı nedeniyle kanca kolay parlamaz, düzen özel dikkat etmelidir. Pe Noel ağacı dekorasyonu, ağaçtaki sıkı bir şekilde süslenmiş şekilde mücevherleri hafifçe salladığımızı öne sürdükten sonra tamamlanır.

Pe Noel ağacı iyi bir Noel atmosferi ile dekore pe Noel ağacı, pe Noel ağacı süslemeleri ve birçok, PE Noel Ağacı özel olarak ne, nasıl Noel ağacı Xiaobian süslemek için sana dek sürece, Noel süsünün ana süsü Buraya tanıtmak için şimdi acele etmeye çalışıyoruz.