Çam ağaçlarının uzun boylu


Çam ağaçları, Noel kutlamaları kapsamında yaprak dökmeyen ağaçları vardır. Pines herdem yeşil olduğundan, bu yaprak dökmeyen ağaç Hıristiyanlar İsa'ya verdik ebedi hayatı sembolize ediyor. Sivri ağaç tepelerinin cennete gelin. Ağacın tepesinde noktalı yıldız bilge adam İsa Bethlehem'ın arama kılavuzları Özel yıldızı temsil eder. Yıldızların ışığında dünya İsa'nın ışığına çıkarabilmek anlamına gelir. Ağacın altında hediye Tanrı'nın hediye dünyanın tek oğlu aracılığıyla temsil eder: umut, sevgi, sevinç ve barış.

Çam ağacı ağaç seçimi çam nedenleri: kışın Noel olduğu için bu yüzden çam ağaçları kullanılan yaprak dökmeyen ağaçları ile. Pines herdem yeşil olduğundan, bu yaprak dökmeyen ağaç Hıristiyanlar İsa'ya verdik ebedi hayatı sembolize ediyor.

Noel çam ağacı ağaç nedenleri süslemek için:

Noel özel kayıtlarına göre bir küçük palmiye ağacı üzerinde yol kenarı Beyaz Şehir'in ilk çam ağacıdır. İsa'nın doğumu ilk gecesinde bakire Meryem ve St Joseph soğuk şehre çok yorgun, bakire ağaç üzerinde bir süre için o küçük palmiye ağacı çam Noel ağacı gibi görünüyor tercih sanki düştü, dalları gelişeceğini gitti , Meryem soğuk bir rüzgar esiyor dayanmak için. Gece yarısı İsa Mesih'in dünyaya geldi. Şu anda, gökyüzü özellikle parlak bir yıldız ortaya çıktı, harika bir ışık verilen, doğrudan küçük palmiye ağacı tuvalete, güzel bir diyafram daire içine alınmış. O zaman, küçük kahverengi ağacında beri Noel, görkemli bir pozisyon için sorumluydu.

Çağ, popüler dini drama Almanya, Adam Eve Tanrı ihanet Eden, bir oyun, Tanrının oluşturulduktan sonra zaman kapalı bir oyunla "hayat ağacı" veya "Know iyi ve kötü ağaç" elma palmiye ağaçları ile gösteren. Daha sonra "hayat ağacı" hayatta mektup kurtarıcı gelişi sembolü evine taşındı. Bu sembol, on beşinci yüzyıla, süslü çam ağaçları, gelişimi ile özel bir haline gelmiştir.

Çam ağaç cennet krallığı için işaret etti. Ağacın tepesinde noktalı yıldız bilge adam İsa Bethlehem'ın arama kılavuzları Özel yıldızı temsil eder. Çam yılbaşı ağacı yıldız ışığında dünya İsa'nın ışığına çıkarabilmek anlamına gelir. Ağacın altında hediye Tanrı'nın hediye dünyanın tek oğlu aracılığıyla temsil eder: umut, sevgi, sevinç ve barış. Peki ne zaman Noel insanlar çam ağaçları süsleyin.

Ağaç çam ağaçlarının kökeni hakkında bir efsane: bir çiftçi bir aç almıştı ve nerede o bir içten Noel yemeği vardı ve çocuk yere veda köknar vardı ve mübarek bir karlı Noel gece aç çocuk dedi dedi : "New Year's Day, bu güzel Sugimura bırakarak dalları, hediye ödemek Nezaketiniz." Çocuk yaptı, o ağacı dalları aslında çiftçi bulundu küçük bir ağaç döndü, çam Noel ağacı o sadece anlamak onların Resepsiyon orijinal bir Allah'ın elçisidir. Bu hikaye çam ağacı kaynağı haline gelir. Daha sonra geçmişe dönük verileri algılanır, yaklaşık 200 yıl yıl başladı dalları süsleri, Yılbaşı kutlamak için bir yol olarak kullanmak.

Bir yaprak dökmeyen ağacı çam ağaçları veya mum ve süs eşyaları ile Noel kutlamaları kapsamında yapılmış pines ile. Almanya kökenli modern çam ağacı. 24 Aralık her yıl, Almanlar bir köknar ağacı (bahçe cennet ağacı) evde ayarla ve bisküvi üzerine koy, sanctuary (Hıristiyan kefaret işareti) simgeleyen. Modern Yüce Çerezler, çam Noel ağacı yerine çerez her türlü kullanın ama İsa mum bir sembolü de sık sık ekleyin. Ayrıca, iç de vardır bir Noel kule bir ahşap üçgen yapı, orada birçok küçük kılavuz İsa heykeli, herdem yeşil dallar ve yapraklar, mumlar ve bir yıldız ile dekore edilmiş kule yerleştirilir. 16. yüzyılda, Noel kuleleri ve Eden ağaçlar ağaç için çam ağaçları içine birleştirildi.

Ağaç dekorasyon çam ağaçları, dünya benzer gibi görünüyor. Çam ağaçları kullanılan yaprak dökmeyen ağaçlar, çoğunlukla dört veya beş metrelik küçük palmiye ağaçları veya küçük çam ağaçları, içinde bir büyük çiçek tencerede dikilmiş, ağaç renkli mumlar ya da küçük ışıklar dolu ve tüm çeşitleri A çeşitli süslemeler ve kurdeleler telefonu , yanı sıra çocuk oyuncakları ve aile hediyeler. Sonra dekorasyon oturma odasının köşesinde iyidir. Çam Noel ağacı bu kilise, konferans salonu ve açık yerlere yerleştirilmiş olması durumunda, çam ağaçları nispeten uzun boylu ama ağaç altında hediye da yerleştirilebilir.