PVC Noel Ağacı Dayanıklı ve Dayanıklı

PVC deri yapılmış Noel ağacı, PVC Noel Ağacı denir

PVC Deri Malzeme Özellikleri:

Aslında bir çeşit vinil polimerizasyon malzemesidir ve malzemesi kristal olmayan bir malzemedir. PVC malzemeler, stabilizatörlerin, yağlayıcıların, yardımcı işleme maddelerinin, renk malzemelerinin, darbelere karşı etkili maddeler ve diğer katkı maddelerinin fiili kullanımında sıklıkla kullanılır. Yanıcı olmayan, yüksek dayanımlı, PVC Noel Ağacı hava koşullarına dayanıklı ve mükemmel geometrik stabilite avantajlarına sahiptir. PVC oksidanlara, indirgeyici ajanlara ve aside karşı güçlü bir dirence sahiptir. Bununla birlikte, konsantre sülfürik asit, konsantre nitrik asit, PVC Yılbaşı Ağacı tarafından aşınabilir ve ayrıca aromatik hidrokarbonlar ve klorlu hidrokarbonlar ile temas için geçerli değildir.

PVC Deri Malzeme Özellikleri:

Genel renk parlak, korozyona dayanıklı, güçlü ve dayanıklı, dünyanın gözde, oldukça popüler ve aynı zamanda yaygın olarak kompozit bir malzemede kullanılmaktadır.

PVC deri malzeme rengi çeşitlidir, renk muhteşemdır; Cildin kalınlığı genellikle 0.07-2 mm'de 1-20 cm; Müşterinin ihtiyaçlarına bağlı olarak, PVC Noel Ağacı değişebilir Noel ağacı çeşitleri üretebilir.

PVC'nin (Polyvinylchloride) kısaltması olan polivinil klorür, peroksit, azo bileşimi vb. Başlatıcı veya ışık altındaki vinil klorür monomeri (Vinylchloridemonomer, VCM'nin kısaltması VCM) olup, serbest radikal tarafından ısı eylemi polimerizasyon reaksiyon mekanizmasıdır Polimer polimerizasyonu. PVC Noel Ağacı Vinil klorür polimerleri ve vinil klorür kopolimerleri vinil klorür reçineleri olarak adlandırılır.

PVC beyaz toz amorf bir yapı, yaklaşık bir destek, küçük bir derece amorf bir yapıdır 1.4, cam sıcaklığı 77 ~ 90 ℃, 170 ℃, yukarıda ve sonra 100 ° C'de, ışık ve ısı zayıf istikrarı bozulmaya başladı uzun güneş ışığına maruz kalma süresi, hidrojen klorür, PVC Noel Ağacı ve renk değişimine neden olan daha fazla otomatik katalitik ayrışma meydana getirir, PVC Noel Ağacı fiziksel ve mekanik özellikleri de hızlı bir şekilde azalır; pratik uygulamalarda ısı ve ışık istikrarını artırmak için stabilizatör eklemelidir .

PVC Noel Ağacı Üretim süreci:

A. Yaprak üretim süreci:

1. Müşteri isteğine göre, çizim makinesi Demir Çizgi (Genel 19-24 #), PVC deri malzeme, çizim makinesi kalıp bastıktan sonra, kombinasyon yaprak türü yarı bitmiş ürün olur;

2. Biçme makinesi ile uzun şeritleri (genelde 5.4 metre) kesin ve üretim gereksinimlerine göre belirli bir uzunlukta yaprak kesin (genellikle 8-40cm arası yapraklar);

B. Tel üretim prosesi:

Üretim listesine göre, PVC Noel Ağacı uygun tel (genel 5-14 #) getirmek ve daha sonra üretim siparişlerine göre, doğrultma makinesi, düzleştirme makinesi, gerekli boyuta (genel 8-70cm)

C. Ağacı bağlayın, ağaç üst sürecini bağlayın:

1. Üretim siparişlerine göre, kök dalına bağlanan bağlama makinesi vasıtasıyla tel, yapraklar, pamuk hattı, PVC Noel Ağacı kesme yoluna gitti;

2. Üretim listesine göre, yarı bitmiş ürünlerin ağacına bağlanan cilt ağacı makinesiyle dalları, çelik boru, pamuk hattını birbirine bağlamaya yönlendirdi;

3. Üretim listesine göre, ağacın üst kısmına bağlanan en üstteki makineyi bağlayarak tel, yaprak, pamuk hattını kesmeye yol açtı;

D. Montaj, istifleme süreci:

1. Üretim listesine göre yaka ağacı, ağaç üstü, boru çekirdeği, boru fişi, PVC Yılbaşı Ağacı ve nihayet bitmiş bir ağaca toplandı,

2. Olabildiğince istiflemek, böylece ağaç şekillendirmeyi düzeltmeyecek, güzel görünecek, canlılık var; yığın basıncını bir arada tutmayın, çünkü PVC yığın basıncı deforme olur, yığma basınç birlikte, ambalaja, ağaca benzemez.

Ambalajlama süreci:

İhtiyaçlara göre karton kutu, yarı bitmiş ağaç, Ağaç Ayak, manuel ve daha sonra ambalaj.

Noel ağacı paketlemesi için, ağacın güzel performansını sağlamak için, bu durumda yan ambalajlamayı en iyi skala üretmek en iyisidir; personelin ambalaj gereksinimlerinde, bitmiş ürünün ambalajlanması için hafifçe yapmak, yukarı doğru kayıt yapmak, şifre yığını temizlemek, PVC Noel Ağacı tutarlı, kolay noktaların sayısını azaltmak için ağacı sıkamayız.

PVC Noel ağacı için, bu Noel ağacı parlaklığı iyi, hafif, toplamak kolay, ucuz, iyi bir Noel hediyesi. Bazı süslemelerle çıkarsanız, efekt daha iyi olur ve görünüm daha iyi görünür!

PVC Noel Ağacı 265 yuan, PVC PVC, İngilizce kısaltma PVC (polivinilklorür), peroksit, azo bileşik başlatıcı vb. Vinil klorür monomer (Vinylchloridemonomer, VCM kısaltması), ya da ışığın altında, ısı polimerin serbest radikal polimerizasyonu ile aksiyon polimerizasyon reaksiyon mekanizması. Vinil klorür polimerleri ve vinil klorür kopolimerleri, vinil klorür reçineleri olarak adlandırılır. PVC Noel Ağacı Malzemesi, kristal olmayan bir malzemedir. PVC malzemeler, stabilizatörlerin, yağlayıcıların, yardımcı işleme maddelerinin, renk malzemelerinin, darbelere karşı etkili maddeler ve diğer katkı maddelerinin fiili kullanımında sıklıkla kullanılır. Yanmaz, yüksek mukavemetli, hava koşullarına dayanıklı ve mükemmel geometrik stabilite avantajlarına sahiptir. PVC oksidanlara, indirgeyici ajanlara ve aside karşı güçlü bir dirence sahiptir. Bununla birlikte, konsantre sülfürik asit, konsantre nitrik asit ile korozif olabilir ve ayrıca aromatik hidrokarbonlar ve klorlu hidrokarbonlar ile temas için geçerli değildir.