Yanmaz PVC Noel AğacıBeyaz tozun amorf yapısı için PVC, dallanma derecesi nispeten küçük, göreceli yoğunluğu 1.4 ya da öylesine, cam geçiş sıcaklığı 77 ~ 90 ℃, 170 ℃ ya da öylesine yıkmaya başladı [1], kararlılık 100 ° C'nin üzerinde ışık ve ısı yoksulluğu veya Uzun süre güneşe maruz kaldıktan sonra hidrojen klorürü ayrıştıracak ve üretecek ve daha da otomatik katalitik bozunma, renk değişimine, fiziksel ve mekanik özelliklerin hızla düşmesine, pratik uygulamalarda ıslah edici stabilizatör eklenmelidir. Isı ve ışık kararlılığı.

PVC molekül ağırlığının sanayi üretimi genelde 50.000 ila 110.000 aralığındadır, büyük polidispersite, polimerizasyon sıcaklığının azalması ile molekül ağırlığı artar; Sabit bir erime noktası, 80 ~ 85 ℃ viskoz bir hal içine 130 ℃ yumuşamaya başladı, 160 ~ 180 ℃ viskoz akışa geçmeye başladı; Iyi mekanik özelliklere, yaklaşık 60MPa gerilme mukavemetine, 5 ~ 10kJ / m2 darbe mukavemetine sahip; Mükemmel dielektrik özellikler.

PVC, dünyanın en büyük genel plastik üretimi, PVC Noel Ağacı uygulaması çok geniş. Yapı malzemeleri olarak, endüstriyel ürünler, günlük ihtiyaçlar, yer döşemeleri, yer döşemeleri, suni deri, boru, tel ve kablo, ambalaj filmi, şişeler, köpük malzemeleri, sızdırmazlık malzemeleri, fiber vb. Yaygın olarak kullanılmaktadır.

PVC, peroksit, azo bileşikleri ve diğer başlatıcıda PVC (Polivinilklorür), vinil klorür monomeri (vinilkloridonomer, VCM olarak anılacaktır) olarak geçecek olan polivinil klorür; PVC Yılbaşı Ağacı veya hafif, ısı Serbest radikal polimerizasyon polimerizasyonu ile polimerize Vinil klorür homopolimeri ve vinil klorür kopolimeri, topluca vinil klorür reçinesi olarak anılır. Malzeme kristal olmayan bir malzemedir. PVC malzemelerin fiili kullanımında sıklıkla eklenmiş stabilizatörler, yağlayıcılar, yardımcı işleme maddeleri, renklendiriciler, darbe maddeleri ve diğer katkı maddeleri. Yanmazlık, yüksek dayanım, PVC Noel Ağacı hava direnci ve mükemmel geometrik stabilite ile. PVC oksidanlara, indirgeyici ajanlara ve kuvvetli asitlere karşı güçlü bir dirence sahiptir. Bununla birlikte, konsantre sülfürik asit, konsantre nitrik asit korozyonu gibi güçlü şekilde okside olmuş asit olabilir ve aromatik hidrokarbonlar, vesilesiyle temas halindeki klorlu hidrokarbonlar ile birlikte uygulanmaz.

PVC Noel ağacı Amerikan ailesi için önemli bir maddedir Noel, onlar için hiçbir PVC Noel ağacı Noel Noel olarak adlandırılmaz. Çin'de, Noel öncesi, PVC Noel Ağacı birçok insan PVC Noel ağacı öğeleri hazırlamak zorunda orijinal PVC Noel ağacı ormana bir ağaç görmek için gidecek istiyorum, ancak aynı zamanda suni PVC Noel ağacı, ortak açmak için kullanabilirsiniz ortak Yapay PVC Noel ağacı, PVC yapraktan yapılmış tüy yaprağı sarılı metal stent küçük yapay PVC Noel ağacı bazından kesilmiş tahta ile bağlanacaktır. Süslerin masasına yerleştirilen 5 cm yüksekliğinde, 200 cm büyüklüğünde bir aranjman ağacı. Son yıllarda, daha popüler bir "fiber optik PVC Yılbaşı ağacı", sürece güç farklı bir gölge bağlanacaktır.

6 ayaklı PVC Noel ağacı, PVC Noel Ağacı'nı süslüyorsanız, yaklaşık altı ışık kordonuna, her biri 100 ışık, her birinin dalları kökten üste, sonra da geri dönün ve dalları sararak Firma. Ama aynı zamanda bazı elma, çam konileri, kravat kırmızı ipek festival, Renkli şeker Bölümü, kayısı, asmak için ağaç güzel bebek ve diğer oyuncakların yanı sıra küçük hediye kutusu vardır. Aydınlatmanın ortalama düzeni, PVC Noel ağacının etrafında katlanabilir veya yol boyunca yukarı ve aşağı sarılabilir.

PVC Yılbaşı ağacı mücevheratı:

1, ağaç üst star: ağaç üst star, ağaç elbisesinin üstü ile bir PVC Noel ağacı taç gibi bir yılda PVC Noel ağacı eklenir, "taç" PVC Noel ağacı giymek biraz Xianqi biraz olacak. PVC Noel Ağacı Ağacın üst kısmından bazıları da göz alıcı ışıkla yanıp sönebilir.

2, kukla: güzel küçük bir kukla üzerinde asılı ağacın dallarında muhteşem PVC ağacında elbise, çocukların bırakın.

3, kar taneleri: yeşil PVC Noel ağacında süslemelerden sonra çeşitli renklerle kaplanmış, yine de daha az şey gibi hissedeceksiniz. Evet, beyaz kar taneleri. Aynı zamanda çatıda asılı kalan bazı büyük karlar satın alabilir, oda duygusundaki karın tadını çıkarabilirsiniz.

4, çanlar: Hem Hıristiyan'ın doğumunun (Kurtarıcı geldiğinde) zilin sevinci çanın keyfinin anlamından, hem de topluluk tarafından çanların çanlarına girdiği için insanların Tanrı'ya geri dönmesi mümkün Yan kaybolmayacak Aynı zamanda halkanın anlamı iblislerin anlamını da arttırıyor.

5, elma ve yakut: Adam'a kugel süsleri olarak da bilinen elma veya kırmızı yeşim, Eden meyvesinin orijinal günahını getirdiler, çünkü Eden cennetinin bilgeliği meyve veya mutlu meyve getirmek için meyveyi simgelemekle kalmaz, kırmızı yeşim de Ağaç sonsuz yaşam getirmek için bahçede, bazen de sonsuza kadar sembolize eder.

6, Noel uzun yeşil yüzük: Batı ülkeleri Noel süslemeleri genellikle yeşil yeşillik veya rattan (gevşek saç, çam iğneleri, vb.) Ve kırmızı kurdele ile gümüş metal ve altın çanlar ile süslemeleri ile kapıda, Yeşil, Beyaz, sarı, kırmızı mutlu festivaller adına kırmızı, mutlu chrismas okumak veya x'mas olarak kısaltılıp PVC Noel Ağacı.

PVC Yılbaşı ağacı süslemeleri Yukarıdaki en önemli takıların birçoğunun yanı sıra Noel topları, kırmızı kilit altın kenarı yay, kar topu ve renkli şeritler vb. De içerir. Bu şeyler, PVC Noel ağacını daha güzel giymek, festivalin atmosferi daha zengin olmasını kolaylaştırıyor.