Noel ağacı Christm en yoğun süsleme haline gelmiştir


Noel ağacı Hıristiyan dini önemi hazinesi vardır, temsil edilebilir: cennet, hayat ağacı Cross İsa, ağacında Eğer kayıttaki"sessiz" Papa kendi hayat ağacı vizyonu olarak söz etmek, bu ağaç için 12 kümeleri doğurur terapötik meyvesi her ay. Noel ağacı süsleme ve küçük hediyeler, daha şenlikli uğurlu anlamı.

Menşei:

Muhtemelen erken Orta Çağ, 'Paradise Play', Noel ağacı Avrupa'nın bir kilise ya da kasaba Meydanı'nda sahnelenen içinde popüler bir dini tiyatro kökenli Noel ağacı.

Bu drama insan 'orijinal dedesi oluşturulması' cennette Beytüllahim İsa Mesih'in doğum kadar anlatıyor. Her zaman Sahne Alanı'nda bir elma ve cennet sembolü ile büyük bir ağaç olacaktır.

Yakında, insanlar bir Noel özel başladı: hediyeler 'cennet ağaçlarda' evde asılı ve insanlık için cennet geri kazanmak için İsa Mesih'in doğum kutlamak için mum.

Modern Noel ağacı Almanya'da, Noel ağacı kökenli ve sonra yavaş yavaş bir Noel Kutlamaları en ünlü gelenekleri dünyada popüler oldu. Genellikle insanların bir ev içine veya açık havada Noel'de bir çam ağacı gibi bir evergreen koymak ve Noel ışıkları ve renkli süslemeleri ile süsleyin. Ve bir melek ya da bir yıldız ağacın üstüne koy.

Bir Noel ağacı mum ve dekorasyon dekore edilmiş yaprak dökmeyen bir ağaçtır. Noel önemli unsurlardan biri olarak modern Noel ağaçları Almanya'da, Noel ağacı kökenli ve sonra yavaş yavaş bir Noel Kutlamaları en ünlü gelenekleri dünyada popüler oldu.

Almanlar, çok sayıda 1830 yılında Amerika Birleşik Devletleri'ne göç etti. Bu insanlar Katolik ve Hıristiyan, çoğunlukla New York'ta ve İngiltere'de tüm dağınık vardır. Onların Noel ağacı ilgisini çekti ve bir halk imitasyon ve daha sonra Noel ağacı Amerikan kiliseler ve aileler popüler oldu. Noel ağacı dünyada, özellikle Avrupa, Amerika ve Avustralya, Noel ağacı da sevinç ve umut sembolize ama renkli Noel ile noktalı en canlı, güzel süslemeleri hale geldi.

Noel ağacı kaynağı çeşitli efsaneleri ve hikayeleri vardır. Biraz evlat, fakir bir ailenin tarafından ağırladı sonra Noel ağacı bir dalı yere at gibi bazı efsaneler, Tanrı'nın Messenger enkarne, Noel ağacı hediyeler dolu, ve bazı Noel ağacı için Meryem Ana sığınak kar ağaç. Aslında, bu şartları yerine Noel ağacı: iğne yapraklılar, Unutulmayan, Noel ağacı Europe ortasında bir dağıtım, üçgen oluşturmak için ağaç şekli vardır. Bu koşullara uyan ağaçlar aslında "Noel ağaçları" kullanılabilir.