Almanya'da Ortaya Çıkan Noel Ağacı


Modern Noel ağaçları Almanya'da doğdu ve daha sonra dünyanın en ünlü geleneğinden biri olan Noel kutlamaları olarak popülerleşti. Çoğu kişi Noel'de önce ve sonra, yaprak dökmeyen bitki gibi çamları evin içine veya dışına, Noel ışıkları ve renk süslemeleri ile süsledi. Ve ağacın üzerine bir melek veya yıldız koyun.

Noel ağacı nasıl süslüyor?

Genel Noel ağacı pvc malzeme tüy yaprağı sarılmış metal stent yapılmış, daha küçük insan yapımı Noel ağacı bazından kesilmiş tahta ile bağlanacaktır. Noel Ağacı 5 cm yüksekliğinde süslemeler masasına yerleştirilen, 200 cm büyük plan ağacı. Son yıllarda, daha popüler bir "fiber optik Noel ağacı", sürece güç farklı bir gölge bağlanacaktır.

Noel ağacı ikisini nasıl süslüyor?

Noel ağacının daha büyük bir boyutu ise, genellikle taşıma kolaylaştırmak için bütün paketi ilk paketi, satın aldı ve daha sonra serbest bırakıldı. Noel Ağacı Şube tam gerilmesine dikkat edin hayatta olmak için bakar, ancak dallar çok düzgün düzenlenmez, doğal şekli biraz daha iyi tutmak için daha iyidir.

Noel ağacı üçlüğe nasıl süslüyor?

Daha sonra küçük bir takığa bağlandığında, üst daha parlak bir mücevher seçmeli, efektin son rötuşu yapmalı, yaygın olarak altın beş sivri yıldız olan Noel Ağacı hassas bir Noel Baba bebeklerini koyabiliyor. Eklemek istiyorsanız, yanıp sönen Noel ışıklarını otomatik olarak kapatacak, aynı zamanda güç kablosunun yeterince uzun olup olmadığını, telin hattın çizilmesinden kaçınıp alınmadığını, her ışık hattının sıkı bir şekilde sabitlendiğini, özellikle de Voltaj yeterlidir.