Noel ağacı hayatı sembolize ediyor.Festival atmosferi sevinci artırmak için bir Noel ağacı hazırlamak için bir Noel ağacı var. Noel ağaçları genellikle sedir, sonsuza kadar hayat sembolü gibi yaprak dökmeyen ağaçlar yapılır. Mumlar, renk çiçekler, oyuncaklar, yıldız çeşitli ile süslenen ağacı, Noel hediyeleri çeşitli asmak. Yılbaşı gecesini, şarkı ve dans Noel ağacının etrafında insanlar sevinç tadını çıkarın.

Faydalı model aşağıdaki bileşenden oluşur: üst dal, Noel ağacı bağlanma kollu, alt dal ve yaprak bağlantı kol ve bahar parça. Faydalı model ile üst dal ve alt dal veya şube şube bağlantı bağlı ve bağlantı kol varolan ağaç ağacı Konsol ağacında kararlılığını kötüdür, Bütün ağaç güçlü, basit-e doğru bağsız, Noel ağacı çirkin ve diğer eksiklikleri ve bütün ağaç, sertlik, konsol ağacında, kararlılığını kararlılığını kolay yüklemek için Noel ağacı fonksiyonel ve pratik olarak bütün güzel ve kolay ve benzeri sökmeye güçlendirmek vardır.

Batılılar için kırmızı, yeşil ve beyaz Noel renk için Noel geliyor eve her aile Noel renk süslemek için kullanmanız gerekir. Kırmızı

Noel çiçekler ve Noel mumlar renklerdir. Noel ağacı köknar felling ana Süsle Noel, Noel ağacı selvi bir kule şeklindeki yaprak dökmeyen ağacı süsle. Noel ağacına asılı üzerinde renkli fenerler, hediyeler ve kağıt çiçekler, aynı zamanda ışıklı Noel mumlar.

Bu Noel ağacı ilk Aralık ortası Nongshen Festivali, Nicholas dikey ağacıyla 8 yüzyılda bebeğe adanmış Alman misyoner Antik Roma'da çıktı dedi. Almanlar 24 Aralık Adam ve Eve, Noel ağacı Festivali koymak ve kefaret ve mum ve İsa'nın sembolü simgeleyen "hangi Garden of Eden sembolize ve adına Kutsal ekmek, kurabiye asılı Bahçe Bahçe" koymak sonra. 16. yy'dan, reformcu Martin Luther yılbaşı gecesini, bir yıldız almak için bir ev evde mum Noel ağacı ile ayarlamak için tasarlanmış. Ancak, batıda Noel ağacı kökeni başka bir popüler deyiş: orada iyi bir çiftçi, Noel günü, Noel ağacı sıcak ayrılık bir göçebe çocuk eğlenin, çocuk yere eklenen bir şube katlanmış şube büyür ağaç, çocuk çiftçiler ağaca işaret her yıl bugün, Noel ağacı ağaçlar Misafirperverliğiniz ödemek için hediyeler ile kaplıdır dedi. Bu nedenle, bugünün insanları Noel ağacı her zaman küçük bir hediye ile kaplıdır görürsünüz.