Fiber Ağacı Göz kamaştırıcı bir renge sahip


Fiber optik Noel ağacı, her biri bir çok yaprak, bir ağaç kökü ve bir ağaç kökünün sabitlenmesi için bir çiçek saksısı ile donatılmış birden fazla dal içermektedir, özelliği, birden çok dalın her birinin kök dalları tarafından oluşturulmuştur. çok sayıda optik elyaf ve en az bir destek çubuğu birleştirilmesi; demetteki çok sayıdaki optik fiberin her biri şube üzerindeki bir yaprağa bağlanır; Fiber Optik Noel Ağacı ağacı Çubuk, çok sayıda dalları oluşturan optik elyafların yakınsak oluşmasıyla oluşur ve ağaç çubuğu en az bir destekleyici ana çubuk içerir; ağaç çubuğunun altında, çiçek saksısında bulunan bir renk ayarlanabilir elektrikli ışık kaynağı bulunur; Bir sabitleme elemanı dalların ve ağaç çubuğunun dışında sağlanır.

Fiber ağacı yüksek bir güvenlik, enerji tasarrufu, renk değişiklikleri ve çeşitli özellikleri vardır, bir ana pot, AC adaptör, renk ışıkları, renk kapları ve diğer bileşenleri vardır, bu Noel ağacı Noel ağacı fiber ile bağlı, optik kullanımı Fiber Işık İletimi Potatif ışık ışık kaynağının sonunda Noel ağacı aracılığıyla, renk tenceresinin üzerindeki renkte çekilen Fiber Optik Noel Ağacı, Noel ağacını aydınlatmak için lifin sonuna taşınır, çünkü pot dönüyor Fiber üzerindeki Noel ağacı, çeşitli ışık renklerini ortaya çıkarır, Fiber Optik Noel Ağacı Noel ağacının göz kamaştırıcı bir rengi oluşturur.

Optik elyaf Noel aleminin karakteristiği aşağıdakileri içermektedir: havzanın içindeki boşluk ile iletişim kuran bir açıklık ile oluşturulmuş bir üst uç yüzüne sahip bir havza; bir elyaf demeti ya da daha fazlası ve bir ağaç gövdesinden oluşan bir optik elyaf ağacı, Çok modlu renk değişikliği aygıtı, Fiber Optik Yılbaşı Ağacı havzasında düzenlenmiştir ve ışık kaynağı tabanın ağzında, esasen lavabonun ağzında düzenlenen ışık kaynağı, Bir veya daha fazla ışık yayan diyot, bir tahrik devresi ve ışık yayan diyotların her biri, kaidesinin açılma konumuna merkezi olarak karşılık gelir.

Noel ile süslenmiş Noel süsleri, özellikle son yıllarda, Fiber Optik Noel Ağacı elektrikli oyuncakların prevalansı, Noel takıları da elektronik, süs eşyaları veya süslemelerde basit bir değişiklik olmuştur.

Optik elyaf yılbaşı ağacı Şube ve ağaç kuleleri optik elyaftan ve optik elyaftan her biri ve bir renk ayarlı elektrikli ışık kaynağıyla ağacın altındaki Fiber Optik Noel Ağacı yapışkanlı bir şekilde yapıştırıldığından ışıktaki her ışık elyafı kaynak Başın yaprakları yapışma eylemi altında renkli bir nokta ışık kaynağı yayınladı, bu nedenle faydalı model sadece yeni yapı değil, aynı zamanda tazelik dolu.

Optik fiberin ışığı, optik fiber ışık kılavuzu özelliği ile göz kamaştırıcı bir optik fiber ağacı oluşturmak üzere yönlendirilir. Motor 63, renk tekerleği 62, Fiber Optik Noel Ağacı'nın dönüşüyle ​​döndürüldüğünden ışığın rengi her an değiştirilir ve optik fiber ağacının rengi değişir Tek renkli fiberin değiştirilmesi Noel ağacı basit bir dekorasyon sağlar donuk izlenim. Bununla birlikte, Fiber Optik Noel Ağacı, daha önce açıklanan değişken renk fiber elyafları ilginç bir renk değişikliği etkisi sunar