Noel Ağacı Işıklarının Önemi

1, evde Noel ağacı döşeme uygun konumu seçmektir.

Kapıyı, evin neresinde olduğu yeri görmek için kapıdan itebilirsiniz, burada ışık toplayan yer, bu sefer Noel ağacını oraya koyabiliriz, fakat şöminenin veya pencerenin kenarında On duvarın kenarı da doğru yerdir.

2, uygun Noel ağacı ışıkları seçin.

Festivalin dekorasyonu kişisel tercihlerinizi yansıtmalıdır. Daha geleneksel stili beğenirseniz, akkor ampullerin büyük renk çeşitlerini kullanmayı seçin; Noel Ağacı Işık ile gezegeni kurtarmak için enerji tasarrufu yapmak isterseniz, enerji tasarruflu LED Noel ağacı ışık çubuğunu seçin.

3, kaç tane Noel ağacı ışığı

Uzman İpucu: 7 metre yüksekliğinde Noel ağacı, en az 500 küçük ışık kullanın; Her biri 1 fitin üstünde 100 artacaktır. Daha parlak bir görünüm istiyorsanız, ayak başına 150 ampul kullanabilirsiniz. Elbette, Noel ağacının genişliği de dahil edilmelidir, Işıkla Noel Ağacı, Noel ağacının daha geniş olduğu hafta, daha fazla ampul gerekir.

4, hazır araçlar

Amerika Birleşik Devletleri'nde her yıl, Noel ağacının dekorasyonu 15.000'den fazla acil servise neden yaralandı, bu nedenle Noel ağacının dekorasyonunda uygun araçları hazırlamayı unutmayın. Mesela elektrikli merdiven kullanmak yerine rastgele daha yüksek bir tabure bulmak için; standart tel ve güç uzatma kablosunun kullanımı; Her bir Noel ağacı lambası ampulü çok fazla seçemezsiniz, bir dize için yaklaşık 500, Noel Ağacı Işığı ile daha fazlasına ihtiyacınız varsa birden fazla dizgeye bölünürsünüz fişe bağlanır.

5, Noel ağacı birlikte yanar

Bir topa ilk Noel ağacı ışıklarıyla Noel ağacına sarılmış olacak, biraz gereksiz geliyor. Aslında, bu karışıklıklar arasındaki Noel ağacı ışıklarının dekorasyonundan kaçınılabilir, buna ek olarak saat ağaç ışıklarını, el sarma, karışıklığı değil, Noel Ağacı Işık ile kendi açma riskini cesaret içine almaya uygundur .

6, basit sargı yöntemi

Önce Noel ağacı ışıklarını çevirin, böylece desen formasyonunu sezgisel olarak görebildiğinizde, ağacın tepesinden süslemeye başlayın.

Köşedeki Noel ağacı ise, ağacın kenarından diğer tarafa dahil olabiliyorsa, Yılbaşı Ağacı İle Işık altında Noel ağacının altına dekore edilmiştir.

Noel ağacı pencerenin önüne yerleştirilirse, ışığı görebilmeniz için önce ve sonra 360 derecelik bir ağaç dolaşabilirsiniz.

Şık dikey çizgiler gibi Ağacın şekline uyması için çizginin altındaki boşluk da daha basit olmakla birlikte çok basittir.

Işığı biraz 3D anlamda yapmak istiyorsanız, Noel Ağacı Işık ile ağacın ağaç ışıklarının dalları arasına sarabilirsiniz.

Kısacası tatiliniz hoşunuza gidiyor.

7, gelişmiş istemin aydınlatma düzenlemesi

a, farklı renklerde Noel ağacı ışıklarının birlikte sarılması daha güzel olacak. Beyaz Noel ağacı ışıkları ve daha sonra bir tek renkli veya çok renkli Noel ağacı ışıkları ekleyin.

b, şarj edilebilir bir LET lambası, tel askı ve çeşitli çivi sanatları Noel ağacı ışıkları çeşitli şekillerde üretmek için. Önce askı üstündeki kancayı kesin ve daha sonra bir ağaç, yıldız ya da diğer penselerle şekillendirin ve sonra Yılbaşı ağacı ışıklarının etrafına sarıp nihayet kitap rafının kenarına veya pencerenin kenarına asın. .

c, Noel ağacı ışıkları ağaca açık havada sarılır. İlk önce bagajın etrafına sarılan Noel Ağacı Işık ile sarılıp dalların sonlarına doğru sarılır. Gece sonra, peri masalı efekti gibi bütün ağacın aydınlandığını görebilirsiniz.

8, sezonun kabulünden sonra

Genellikle Sevgililer Günü öncesinde, bu dekoratif ışıkları kaldırmak için Noel ağacına. Ağacın altındaki ağacı yavaş yavaş Noel ağacı ışıklarını bir topa çevirmeye başladığında Ağacı temizlemek için, Yılbaşı Ağacı Işığı ve nihayetinde önümüzdeki yıl dolabın içine toplamak için mantıklı bir yol olabilir ve sonra kullanın.