Noel Ağacı Lambasının Sarma Yöntemi

Noel ağacı ücretini dekore etmek için kaçınılmaz olarak Mesih rüzgarını giderek daha çok insan yaşar. Noel ağacı lambası en basit dekorasyon, orantı uygundur, sarmalı asılı zarif Noel ağacı lambası festivali daha hareketli ve daha parlak yapabilir. Ancak Noel ağacı lambası ne kadar, nasıl sarılmayı seçeceksin? Burada, Noel ağacı ışıklarının bazı temellerini grafiksel bir şekilde gösteriyoruz.

1, ilk Noel ağacı süslemek için doğru yeri seçmektir.

Ilk gözün evde nerede ışığın toplandığı yerini görmek için kapıyı kapıdan içeri itebilirsin ve bu sefer Noel ağacını oraya yerleştirebiliriz, ancak şöminenin kenarında olduğu gibi Noel Ağacı Işığı ya da Pencere duvarı, doğru yer.

2, doğru Noel ağacı ışıkları seçin.

Festivalin dekorasyonu kişisel tercihinizi yansıtmalıdır. Daha geleneksel bir stil tercih ederseniz, geniş renk yelpazesine sahip bir ampul seçin, Noel Ağacı Işığı ve gezegeni kurtaran enerji tasarrufu yapmak istiyorsanız, enerji tasarruflu bir LED Noel ağacı lambası seçin.

3, kaç tane ışığa ihtiyacınız var?

Uzman İPUCU: 7 fit uzunluğundaki Noel ağacı, en az 500 küçük ışık, her biri 100 fitten 1 fit yüksektir. Daha parlak bir görünüm istiyorsanız, ayak başına 150 ampul kullanabilirsiniz. Elbette, aynı zamanda Noel ağacının genişliğini hesaplamak için, Noel ağacının çevresi büyüdükçe Noel Ağacı Işık ile daha fazla ampul gerekir.

4, araçları hazır olsun.

Amerika Birleşik Devletleri'nde her yıl, Noel ağacının dekorasyonunda yaralanan insan sayısı 15.000'in üzerindedir, bu nedenle Noel ağacını süslemeden önce doğru araçları hazırlamayı unutmayın. Örneğin, yükseltmek için dışkı yerine bir elektrikçi merdiveni kullanınız, Noel Ağacı Işığı standart bir kablo ve güç uzantısı kullanıyor; Her Noel ağacının üzerindeki ampul çok fazla olamaz, yaklaşık 500 bir dizedir, daha fazla fişe bağlanmak için birkaç dizeye bölünmeliyiz.

5, Noel ağacı alayı yaktı

Noel ağacının etrafına sarılmış olan Noel ağacı lambası ilk önce bir gruba yerleştirildi, bu da gereksiz geldi. Aslında, bu birleşmiş Noel ağacı ışıklarının dekorasyonunda engellenebilir, buna ek olarak Noel Ağacı Işıkla birlikte, kendilerini açma riskini göze alarak Noel ağacı lambasını, bir el sarma, dağınık değil, almak kolaydır.

6, basit sargı yöntemi

İlk olarak, yılbaşı ağacı lamba gücü, böylece sarma süresi ağacın yukarıdan aşağıya dekore edilmiş, görsel formasyon desen görebilirsiniz.

Noel ağacı bir köşeye yerleştirilirse Işıkla Noel Ağacı, ağacın bir tarafından diğer tarafa, Noel ağacının önü boyunca altına çekilebilir.

Noel ağacı pencerenin önündeyse, ağacı 360 derece döndürüp ileri geri ışıkları görebilirsiniz.

Şık dikey hat gibi mi? Ayrıca, ağacın şekliyle uyuşmak için aralığın altındaki çizgiden daha büyük olmak üzere çok basit.

Işıkları biraz 3D hale getirmek için ağaç ışıklarını dallar arasına sarabilirsiniz.

Bir kelimeyle, tatilinizin tadını çıkarıyorsunuz.

7, gelişmiş ipuçlarının aydınlatma düzenlemesi

A, Noel ağacı ışıklarının farklı renklerini bir araya getirmek daha güzel. Beyaz Noel ağacı Işıklar ana ışık Noel Ağacı'dır ve daha sonra tek renkli veya çok renkli bir Noel ağacı ışıkları ekleyin.

B, çeşitli şekillerde sanat Noel ağacı ışıkları yapmak için şarj edilebilir ışıklar, tel askılar ve çivi kullanın. Askı üstündeki kancayı kesin ve kelepçeyle ağaca, yıldız ya da başka bir şekle döndürün ve ardından Noel ağacı lambasını döndürün ve kitap rafının kenarına veya pencerenin kenarına asın.

C, açık havada Noel ağacı ışıklarını sarın. Önce bagajını sarın, sonra branşın sonuna doğru bükün. Akşam karanlığından sonra Noel Ağacı Işık ile bütün ağacın masal efekti gibi aydınlandığını görebilirsiniz.

8, mevsimden sonra almak için

Genellikle Sevgililer Günü öncesinde Noel ağacının bu dekoratif ışıklarını çıkarmak. Ağacın başlangıcından itibaren Noel ağacı ışıklarını temizleyin, Noel ağacı lambasını bir alaya yavaşça sarın, nihayet kullanmak için önümüzdeki yıl dolapta rasyonel olabilirsiniz.