3 artı Üç Kişilik Çadır

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Ürün Açıklaması
Coleman kıyı şeridi 3 artı Üç Kişilik Çadır sağlam, istikrarlı ve kolay yunuslama için inşa var. Bu tünel çadır bile üzerinde genişletilmiş kalır tüm senin kiti ile başa çıkmak üç kişi ile geniş oturma ve depolama alanı için yeterli alan sağlar.
Bir dikili içinde groundsheet havalandırma ile ile almak rahatlık duygusunun ve geleneksel bir düz groundsheet Kolay temizlenebilen yeteneklerini bir araya getiren yükselen groundsheet ile açık elementlerden korunmaya devam. Optimum hava akışını hava çadır dolaşır emin olmak için bu tasarımı bir ek havalandırma çini ile önemli bir odak noktasıdır. Bu çadır 4.2 ㎡, depolama alanı hakkında 3.78 ㎡, 26 ㎡ ve 140 cm boşluk payı atış yüzeyi alanı uyku ile gelir.
Yatak da güçlü ve dayanıklı polietilen şekil. Solunabilir polyester ve no-see-um mesh iç hata dayanıklı ve hafif olduğunu. Kutup bölümleri kolayca sırt çantası paketlenmiş olarak onlar için kısa. Sıcak hava havalandırma panelleri sonra itilir ve yükseltici groundsheet çadır tabanında girmek serin hava sağlar.
Rüzgar yön değiştirirse yeniden adım gerek yoktur bu yüzden iki kapı bulunmaktadır. En iyi şekilde yer adam-hatları boyunca Polonyalılar ve çadırın çevresinde yüksek rüzgarlar istikrarı sağlamak. Y-adam-satırı üzerinde Çadır direkleri daha az yük ama destek sağlar. Bir yunuslama içinde yukarı hızlı sağlar ve kolay yunuslama, iç yatak ön ekli ve o içinde zaman uzakta çadır ambalaj bırakılabilir.
Renkli kodlu Polonyalılar ve Kutup kollu ve hataları yunuslama yatak odası iç kanca en aza indirmek. PVC windows görünürlüğünü artırmak ve ışık olanak çadıra ancak gerektiğinde gizlilik sağlar. Güç kablosunu havalandırma uygun bir bir elektrik kablosu çadırın çalıştırabilmeniz için açılış de birçok iç cepler vardır.

Sorgulama